Meditācija

Es pati meditēt vēl tikai mācos. 

Smaidu par sevi, jo tā apzināti meditēt pamēģināju tikai vakar (06.01.2017) un īstenībā - piespiedu kārtā. Jo mājās kaut kas notika ar elektrību, pastrādāt vairs nevarēju, pēc īsa apskrējiena domās, ko tad vēl lietderīgu varētu pasākt (tēju uzvārīt, gludināt, lai ko es iedomātos - viss atsitās pret elektrības trūkumu). Tomēr internets brīnumainā kārtā, kā arī uzlādētā planšete darbojās. Nolēmu ieslēgt kādu meditāciju, apgūlos uz grīdas, apsedzos silti (jo radiatori strauji kļuva vēsi) un iemēģināju 2 meditācijas. Iepatikās, abās 11 minūšu garajās vadītajās meditācijās pieķēru sevi, ka prāts atslābst un kaut kur nekontrolēti "aizbrauc". Tā kā elektrības ziņā joprojām izmaiņu nebija, un sakritības dēļ mājās biju viena pati, nolēmu, ka varu pabaudīt vēl. Tā tiku tāpēc arī pie trešās meditācijas, šoreiz izvēloties Louise Hay vadītu meditāciju. Bija baudīgi, tikai pēc tam grūti no Love Yourself noskaņas atgriezties reālajā dzīvē... Meditācijas ir mans nākamais apgūstamais lauciņš. Papildus visam, kas jau ir un būs.

Šajā sadaļā ievietošu atradumus par meditāciju, kā arī meditāciju ierakstus, ko būšu atradusi par noderīgiem sev, domājot, ka varbūt arī Tu vēlētos pamēģināt.

https://www.youtube.com/watch?v=XrHY34YytM0


Kā labāk apzināties un saprast mūsu pašu, mūsu uzņēmuma vai konkrētas situācijas nākotnes potenciālu? Skaties brīnišķīgā teologa, zinātnieka, literāta, viedā skolotāja un grāmatas "Viņa un viņš" autora 

Jura Rubeņa meistarklasi APZINĀTĪBA. VĒRĪBA. KLĀTBŪTNE

Jura Rubeņa meistarklasi MEDITĀCIJAS PIELIETOŠANA UZŅĒMĒJDARBĪBĀ 

konferences IEDVESMA UN LĪDZSVARS 2017 ietvaros.  


Šī www.curantur.lv sadaļa (informācija, saites) beidzamo reizi pārskatīta 2021. gada 14. augustā