Te top www.GAPS.me latviski
                                                 GAPS Latvija grupas projekts

Ar GAPS diētas autores Dr Natasha Campbell-McBride iedrošinājumu un atbalstu te pamazām taps www.gaps.me mājas lapas tulkojums latviešu valodā, lai informācija par GAPS dzīvesveidu sasniedz arvien vairāk cilvēku Latvijā un visur, kur dzīvo latvieši.

Pamazām savu iespēju robežās tulkosim informāciju un liksim kopā, lai vēlāk iztulkoto materiālu sūtītuNatasha Campbell-McBride ievietošanai www.gaps.me lapā. 

Līdz kamēr savācam apjomīgāku sūtāmo, ir plāns (un Dr Natasha Campbell-McBride atļauja) pa gabaliņam vien likt jau iztulkotās sadaļas šeit. Tulkotāja vārds arī parādīsies pie attiecīgā materiāla (kamēr es par to varu atbildēt šajā lapā), ja vien pašam tulkojuma autoram/ei nav iebildumu.

Ja arī Tu vari atrast laiku un kapacitāti mums ar tulkošanu pievienoties, būsim ļoti priecīgi. Vari pieteikties, sadaļā Kontakti aizpildot kontakt-formu. Šī informācija latviešu valodā ir tik vajadzīga daudziem cilvēkiem! Un darba vēl gana!

Paldies! Kopā mēs varam vairāk! Arī sasniedzot vairāk cilvēku un ietekmējot viņu dzīves pozitīvā veidā, palīdzot viņiem kļūt veselākiem.