GAPS Semināri
                            Kļūsim veselāki kopā

Seminārs GAPS dzīvesveids veselībai  8.12.2017

GAPS jeb „Gut and Psychology Syndrome” tulkojumā nozīmē - gremošanas sistēmas un psihisko traucējumu sindroms – to aprakstījusi un attīstījusi ārste Natasha Campbell-McBride (www.gaps.me). GAPS pamatā ir atziņa, ka pastāv saistība starp uzturu, gremošanas trakta veselību un visu kopējo cilvēka veselību.

GAPS aicina ievērot ar uzturvielām bagātu diētu, krietni mazinot uzturā cukuru, ogļhidrātus un pārstrādāto pārtiku. Tā vietā lietot labos taukus, zupas, kaulu buljonus, probiotiskās baktērijas saturošus produktus, jo visi šie produkti ir būtiski cilvēka veselībai. Par GAPS vairāk lasi www.gaps.me un www.curantur.lv/gaps/kas-ir-gaps/

Seminārā GAPS konsultante Silvija Ābele runās par uztura nozīmi veselībā un svarīgākajiem GAPS aspektiem, skaidrosim, kā tieši minētie produkti mūs ved tuvāk veselībai vai prom no tās. Nē, GAPS nav pēc viena mēra visiem vienādi piegriežama diēta. GAPS drīzāk ir ceļojums, kas katram izvēršas pilnīgi citāds, jo individuāls un unikāls.

Pasākumā mielosimies ar GAPS Latvija grupas 2. dzimšanas dienas kūku. GAPS Latvija FaceBook vidē ir atbalsta grupa cilvēkiem, kas sākuši iet GAPS ceļu pretim veselībai.

TIKŠANĀS LAIKS: 2017. gada 8. decembris 18.00-21.00
NORISES VIETA: Training Lab fantastiskās telpas, Miera iela 36. Īpašs paldies Elīna Pelčere
Pasākumu vadīs: Silvija Ābele, GAPS konsultante 

IEEJAS BIĻETE:
  • 20 eiro
  • 10 eiro - GAPS Latvija grupas dalībniekiem (plus līdzi neliels GAPS cienasts kā papildinājums Kūkai). Atlaides kodu meklē GAPS Latvija FB grupā. (Šī atlaide attiecas uz grupas dalībniekiem, kas bija pieteikušies grupā līdz šī pasākuma izsludināšanai un ir apstiprināti grupā līdz 27.11.2017.) 
  • Bērniem – bez maksas
  • Pērc biļeti BezRindas.lv -  http://www.bezrindas.lv/lv/gaps-dzivesveids-veselibai/4014/
  • Vietu skaits ierobežots

Zemāk ATSAUKSMES par agrāk notikušiem GAPS pasākumiem

Esmu sajūsmā par lekciju! Tā manā galvā uztaisīja īstu revolūciju! Tu tik vienkāršā un saprotamā veidā izstāstīji lietas, kam apkašā ir vesela zinātne, un Tavas zināšanas rada Tevis teiktajam lielu ticību un, ka tas tiešām tā ir! Kopumā ļoti jaudīga uzstāšanās, ļoti saprotama un tāda, kas tiešām liek sākt domāt!!! Paldies Tev supersirsnīgs, ka dalies savās zināšanās - Tu esi īsta bagātību lāde! (Brigita Mironova)

Silvija, liels paldies par saturīgo meistarklasi! Tu esi brīnišķīga pasniedzēja! (Baiba Holma)

Silvija, liels paldies tev par brīnišķīgo nodarbību! Apbrīnoju tavu spēju ar vienkāršiem, saprotamiem piemēriem izskaidrot sarežģītas lietas. Pēc tavas nodarbības man kļuvusi daudz skaidrāka gan GAPS ideja, gan arī skaidrojums, kāpēc tas ir svarīgi. (Agnija Smite)

Ļoti noderīga informācija un beidzot es sapratu, kas ir kas:)) Jo tas informācijas apjoms, kas ir pieejams interneta vidē, ir tik liels, ka, pat cītīgi lasot, daudzas lietas paliek neizprotamas. Ļoti koncentrētā un saprotamā veidā man viss kļuva skaidrs un saprotams. (Elīna Dripe)

Nostiprināji manu pārliecību, ieguvu papildus zināšanas. (Linda Laganovska)

Silvija, paldies par to, ko dari! Bija riktīgi forši un noderīgi, pilnīgs un saprotamāks man skats uz GAPS. Pēc Tavas lekcijas esmu daudz ko izslēgusi no savas ēdienkartes, vienkārši nevaru vairs citādāk. Tu tik labi izstāstīji, ko kas dara mums vēderā. (Evija Melbārde)

Pērc biļeti šeit http://www.bezrindas.lv/lv/gaps-dzivesveids-veselibai/4014/

Copyright: Visas tiesības aizsargātas ©curantur.lv                                                                          Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru

Brīdinājums. www.curantur.lv autore nav ārste. Viss, ko lasi šajā vietnē, atspoguļo www.curantur.lv autores zināšanas un personīgo pieredzi.  
Šī informācija nav uzskatāma par medicīnisku ieteikumu un nevar to aizvietot. Ja nolem izmēģināt kaut ko no šeit aprakstītā, tā ir tikai un vienīgi Tava atbildība.

 .