Bioķīmiskie šūnu sāļi

www.tissue-salts.com

Šeit rakstīšu par Šuslera (Schuessler) izveidotajiem 12 bioķīmiskajiem šūnu sāļiem, kas ir zemas potences homeopātiskās zāles (6X vai 9X) un darbojas šūnu, audu līmenī. Pagaidām vairāk lasi avotos, kas norādīti zemāk.

N1 Calc Fluor

N2 Calc Phos

N3 Calc Sulph

N4 Ferrum Phos

N5 Kali mur

N6 Kali Phos

N7 Kali Sulph

N8 Mag Phos

N9 Nat mur

N10 Nat Phos

N11 Nat Sulph

N12 Silicea


Kur lasīt

Šuslera sāļi jeb Tissue salts ir zemas potences homeopātiskās zāles, 6X vai 9X atšķaidījumā (atkarībā no šo sāļu šķīdības), tas nozīmē, ka tajos patiesi ir katrs no sāļos esošajiem joniem (Ca2+, Mg2+, Na+, Fe3+, Cl-, PO43- u.c. joni). Skaistums ir, ka šie joni tieši šādā koncentrācijā (kā sāļos) ir arī mūsu organisma šūnās. Tieši tāpēc tos arī sauc par šūnu sāļiem.

Paši sāļi jeb to sastāvā esošie joni ne tik daudz tieši uzkrājas organismā, bet palīdz saregulēt mūsu organismā esošo jonu darbību. Piemēram, Nat mur jeb nātrija hlorīds, sakārto organismā ūdens aizturi šūnās. Tā rezultātā cilvēks, kurš dzēris par maz, sāks dzert vairāk, tas, kurš dzēris par daudz, būs mazāk izslāpis. Citam tā rezultātā pat izzudīs galvas sāpes. Ferrum Phos, savukārt, nevis pats piegādās papildus dzelzi organismam, bet palīdzēs labāk uzsūkties no pārtikas mūsu organismā nonākušajiem dzelzs joniem. Katrs sāls mūs savā veidā ved optimālas veselības virzienā.

Internetā tagad var atrast vairākas iespējas, kur nopirkt Tissue salts, jo citas firmas ātri vien ir aizņēmušas iepriekšējā ražotāja New Era nišu.

Draudzīgākie cenas ziņā man liekas šie Skati te (ievadi meklētājā Tissue salts)

Ja nolem pasūtīt, es ieteiktu iegādāties visus 12, jo agri vai vēlu tie noderēs.


New Era Tissue salts atkal pieejami! 20.05.2016

Attēli no https://neweratissuesalts.wordpress.com/