Alcheimera slimība / Vecuma demence

Ja Tu domā, ka vecumam  obligāti jānāk ar slimībām un prāta funkciju zudumu, tad zini, ka tā nebūt nav. Tā labā ziņa. 

Ne tik iepriecinošā ziņa varbūt - ka gan šīs, gan citas "vecuma" kaites mēs radām paši. Un tad notiek daudzus gadu desmitus pirms sāk parādīties pirmie satraucošie simptomi. Bet šajā atkal ir labā ziņa - ka, ja pašu dzīvesveida rezultātā šādas nopietnas veselības problēmas rodas, tas nozīmē, ka pašu atbildība ir laicīgi gādāt, lai tās nepienāktu.

Nedaudz novēloti, bet tomēr šajā sadaļā ielieku informāciju, kas ļaus paskatīties uz tā dēvētajām vecuma slimībām pavisam citādi. Tev atliek vien pieslēgties veselības samitam (konferencei internetā) un klausīties. Un pēc tam likt lietā to, ko uzzināji. Lekcijas angļu valodā.


Alzheimersdementiasummit.com

Gan Alcheimera slimību, gan vecuma Demenci iespējams aizkavēt, mazināt to izpausmes, kā arī novērst un pat atveseļoties, neskatoties uz to, ka tradicionālā medicīna apgalvo pretējo. Klausies internetā Alzheimersdementiasummit.com 25. jūlijs - 1. augusts, 2016.

Te zemāk atsevišķo dienu tēmas un lektori. Visa programma vienkop te

Visas lekcijas vēlreiz dzirdēsi pirmdien 1. augustā. Un vienmēr ir iespējams tās iegādāties, lai klausītos sev ērtā laikā.

Visas lekcijas vēlreiz dzirdēsi pirmdien 2016. gada 1. augustā. Un vienmēr ir iespējams tās iegādāties, lai klausītos sev ērtā laikā.


Izvēlies būt vesels! Arī vecumdienās


Turpmāk vēl