Vakcīnas
- vai tās stiprina vai sabojā bērna imunitāti?

 • Lēmums par mazuļa vakcinēšanu (vai nevakcinēšanu), iespējams, ir pats svarīgākais, kas vecākiem jāpieņem attiecībā uz sava bērna veselību.
 • Šajā lapā es nevienam nedošu ieteikumus - darīt tā vai citādi, vakcinēt vai nevakcinēt. 
 • Bet parādīšu, kur var atrast informāciju, lai Tavs lēmums ir rūpīgi izsvērts, lai Tu zini ne tikai vakcinēšanas priekšrocības, bet esi informēts/a arī par riskiem.


Vakcinētie / Nevakcinētie bērni. Uzmini, kuri veselāki? 5.05.2017


Attēls no https://globalpossibilities.org/vaccinated-vs-unvaccinated-guess-who-is-sicker-2/

Pirmo reizi Amerikā veikts pētījums, kas salīdzina vakcinēto un nevakcinēto bērnu veselību

Pētījums "Pilot comparative study on the health of vaccinated and unvaccinated 6- to 12- year old U.S. children".   Pētījums pdf formātā te

Te viegli saprotams pētījuma rezultātu pārstāsts


Vakcīnas esot drošas. Vai tiešām? 4.05.2017

Zemāk vari izpētīt kompensāciju apjomu cilvēkiem ASV, kam vakcīnas sabojājušas veselību. ASV laikā no 1989-2017. gada 1. martam vakcinācijas komplikāciju upuriem izmaksāti vairāk kā 3,6 miljardi ASV dolāru.  Un šī ir tikai tā daļa, kas izgājusi cauri grūtajai VAERS - Vaccine Adverse Event Reporting System pieteikšanās/ziņošanas sistēmai. Dažādi avoti lēš, ka tie ir tikai daži % līdz 10 % no patiesā vakcīnu nodarījuma apmēra.

Mums turpina stāstīt, ka vakcīnas ir drošas... Pat šī HRSA ziņojuma pirmajos teikumos tiek apgalvots, ka vakcīnas ir drošas, to blakusefekti ir reti un nenozīmīgi, kā piemēram, alerģijas. Taču skaitļi runā savu. VAERS sistēmas datu bāzē ātri atrodam, ka visā apskatāmajā laika periodā, piemēram, pēc vakcinācijas miruši 6515 cilvēki, bet 12581 kļuvuši par invalīdiem (skatīts 4.05.2017). 

Vai un kur Latvijā varam redzēt izmaksāto kompensāciju lielumu tām ģimenēm, kurās bērniem pēc vakcinācijas sākušās nopietnas veselības problēmas? 

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) mājas lapā atrodama informācija par vakcinācijas kalendāru un uzbāzīga difterijas vakcīnas reklāma. Acīmredzot, par vakcīnu blaknēm jāziņo Zāļu valsts aģentūras mājas lapā, kur tam paredzēta īpaša forma, uz kuru aizved aktīva un viegli ieraugāma poga Atklāj zāļu otru pusi - Ziņo par blaknēm! Ziņojumu un kompensāciju (vai tādas Latvijā vispār ir?) statistiku ātrumā neatrodam.

Attēls no HRSA 2017. gada 1.marta ziņojumahttps://www.hrsa.gov/vaccinecompensation/data/vicpmonthlyreporttemplate3_1_17.pdfwww.thetruthaboutvaccines.com 12.apr.2017

Patiesība par vakcīnām. Ty Bollinger komandas veidotas 7 dokumentālās filmas. Ja domā, šaubies, vēlies saprast, vakcinēt vai ne (kura izvēle būtu labākā un drošākā bērnam), šīs ir filmas, kuras ir jāredz. 

Piesakies te www.thetruthaboutvaccines.com

https://youtu.be/4BBFFZHo80Y

Filmas sēriju saturs te:

Episode 1: The History of Vaccines, Smallpox, Vaccine Safety & the Current CDC Schedule

Episode 2: What’s in a Vaccine? Are Vaccines Effective? ... and ... What About Polio?

Episode 3: In Depth Analysis of the MMR and DTaP Vaccines & Vaccinating for the Greater Good

Episode 4: Examining Influenza, the HIB and Pneumococcal Vaccines & Herd Immunity

Episode 5: Considering the HPV and Hepatitis B Vaccines, SIDS & Shaken Baby Syndrome

Episode 6: A Closer Look at the CDC, Chicken Pox and Rotavirus Vaccines & Retroviruses

Episode 7: Natural Immunization, Homeoprophylaxis & Fundamental Freedom of Choice


Vaccines Revealed - pagarināta iespēja skatīties!

Pagarināta iespēja skatīties! Nepalaid garām!

Kopš šī brīža (21. janvāris plkst 20:00) vēl 35 stundas ir iespējams skatīties VISAS 9 dokumentālo filmu Vaccines Revealed sērijas. 

10.-18. Janvāris, 2017

Skaties dokumentālo filmu 9 sērijas par vakcīnām, vakcīnu industrijas aizkulisēm un vakcīnu riskiem veselībai.

Tostarp atradīsi filmu "Vaccine Syndrome" par vakcināciju ASV armijā (un tās dramatiskajām sekām), filmu "Trace amounts", fragmentu no filmas "Vaxxed", kā arī daudzas lieliskas un informatīvas intervijas ar ārstiem, ekspertiem, pētniekiem, vakcīnu kustības un brīvas izvēles aktīvistiem, no vakcinācijas cietušu bērnu vecākiem, un vēl, un vēl...

Ja Tev ir jautājumi, šaubas par to, vai veikt potēšanu savam bērnam vai pašam/ai doties pēc kārtējās šķietami imunitāti it kā stiprinošās devas adatas galā (pajautā pirms tam ārstam, vai viņš var nosaukt 3 komponentus, kas ir vakcīnas sastāvā), cerot, ka no ārpuses var kāds sakārot mūsu veselību..., tad šī ir iespēja uzzināt vairāk, iedziļināties, lai pēc tam pieņemtu pareizos lēmumus savai un savu bērnu veselībai.

Nelaid garām iespēju uzzināt, saprast un mācīties atbildību par veselību neatstāt citu cilvēku rokās. Reģistrējies šeit

https://www.youtube.com/watch?v=0ZfFG7HsgwgStingumkrampji. Patiesība ir vislabākās zāles 03.06.2016

Jūnijs 2016 žurnāls Ko Ārsti Tev Nestāsta

Šoreiz – tieši vasaras mēnešiem aktuāla tēma – stingumkrampji. Kas tas ir, vai no tā jābaidās, vai vajadzīga vakcīna vai varbūt ir arī citas iespējas, kā pasargāt sevi un savus bērnus?

Mums nav vakcīnu pret visām slimībām, mēs arī nemirstam no visām slimībām. Tātad imunitātei ir arī citi mehānismi, kā mūs pasargāt no saslimšanas. Interesanta sakritība ir, ka gan Latvijā, gan pasaulē ārsti biedē bērnu vecākus tieši ar tām slimībām, pret kurām ir vakcīnas. Lai gan mūsu mazuļi slimo arī ar vidusauss iekaisumiem, angīnām, alerģijām, astmu un citām nopietnām saslimšanām (un nevaram izslēgt arī vakcīnu ietekmi šo slimību attīstībā), kur katrai šai veselības problēmai var būt arī visai dramatiskas sekas, ar šo slimību briesmu ainām dakteri bērnu māmiņas un tētus nešausmina. Kāpēc? – jo pret šīm slimībām nav vakcīnas.

Pirms domāt, vai stingumkrampju vakcīnu patiesi vajag, rakstā izpētīsim, kas ir stingumkrampji, kas tos izraisa, kādi ir riski ar tiem saslimt, un, ko darīt, ja esam inficējušies. 

Meklē žurnālu preses kioskos 2016. gada jūnijā. PDF formātā rakstu vari atrast tepat 


Homeopāta E. Medņa lekcija par vakcināciju 12.05.16

Hei, "Ir vēlāks nekā Tu domā", vēstī uzraksts uz sena saules pulksteņa.
Ir labāk nekā mēs domājam! Jo - arī pie mums cilvēki mostas un aizvien vairāk domā paši, kā uzturēt labāku veselību sev un saviem bērniem. Nepalaid garām šo - Tev ir iespēja pieteikties uz lekciju par vakcīnām. Un dzirdēt viedokli, kas ir atšķirīgs no masu produkcijas.
http://www.similia.lv/lekcijas/
12.maijā plkst.18:00 Āgenskalna klīnikā Dr. E. Medņa lekcija par vakcināciju!
Lekcijā uzzināsi:
- Vakcinācijas kalendārā iekļautās vakcīnas,
- Vakcinācijas tiesiskais regulējums,
- Vai ir iespējams vakcīnas “sadalīt”?
- Kādēļ būtu vērts vakcinēt bērnu,
- Kādēļ nevajadzētu to darīt,
- Vakcīnu sastāvs un iespējamās blakus parādības.
Lekcija ilgst 2 h.
Cena: 20 EUR; 30 EUR (pārim)
Pieteikšanās pa tālruņiem: 678 07 283, mob. 26 66 75 79
N.B. Vietu skaits ierobežots.


Dzemdes kakla vēža vakcīna mazuļiem? 12.05.2016

Ko dara vakcīnu ražotājs, ja kāda vakcīna sāk zaudēt popularitāti (lasi - peļņu)? Dara visu iespējamo, lai aptvertu arvien jaunas vecumu grupas. Tā HPV Gardasil vakcīna sākotnēji bija paredzēta 19-26 vecām sievietēm. Drīz vecumu samazināja līdz 12 gadiem, bez tam iekļaujot arī puikas neskatoties uz to, ka viņiem dzemdes kakla nemaz nav (atruna - viņi taču reiz nonāks kontaktā ar meitenēm...). Pēc HPV vakcīnu dramatiskās statistikas (simtiem mirušu meiteņu, tūkstošiem ar būtiski sabojātu veselību, tai skaitā olnīcu funkciju pilnīgu sagraušanu) tās popularitāte krietni kritusies (arī Latvijā vakcinētas apmēram 50% meiteņu, par ko ļoti bēdājas ārsti), jo šī pagaidām vēl (un labi, ka tā) ir izvēles vakcīna.

Taču slikts būtu tas uzņēmējs, kurš 50% peļņai ļautu tā vienkārši izslīdēt no rokām. Tāpēc nu jau runā par zīdaiņu vakcinēšanu ar dzemdes kakla vēža vakcīnu, neskatoties uz to, ka vakcīnas efektivitāte ir tuva nullei jau pēc 5 gadiem. Saprotams, ka peļņu no vakcīnu ražošanas var maksimizēt, ja panāk vakcīnas iekļaušanu obligātajā vakcinācijas kalendārā. Uz to viss virzās arī HPV vakcīnas gadījumā, jo jau sākti pētījumi par gadu vecu mazuļu vakcinēšanu ar HPV vakcīnu.

Valstu valdības (arī Latvijā) joprojām bezspēcīgi atzīst, ka HPV vakcīna droša, jo jāklausa kādām no augšas nākušām direktīvām, kas balstītas uz baltiem diegiem šūtiem (lasi - farmācijas finansētiem) "pētījumiem". Latvija skatās mutē, ko saka Eiropa, Eiropa - ko Amerika, un tā tas velna rats griežas. Nauda valda pār veselo saprātu, un cilvēka veselība šai shēmā visus interesē vismazāk. To apliecina arī ideja par HPV vakcīnu zīdaiņiem... it kā jau tāpat cilvēce nebūtu vispārējā veselības krīzē (lielā mērā, tieši pateicoties vakcīnu un medikamentu biznesam). Lasi par klīnisko pētījumu šeit un ievēro Collaborator (sadarbības partneri) - vakcīnu ražotāju Merck. Vai kādam ir šaubas, kāds būs "pētījuma" rezultāts?

Rokas nolaižas, mati ceļas stāvus, prāts nespēj to pieņemt... Retoriskais jautājums "Kurp ej, Pasaule?" paliek izkliegts Visumā.

Lasi Vaccine Impact rakstu šeit

Attēls no www.vaccineimpact.com


"Nenomira - viss kārtībā" ??? 22.03.2016

Šis raksts (3 daļās + Post scriptum) tapis kā pārdomas pēc LR1 programmas Ģimenes studija 2016. gada 16. marta raidījuma "Atteikšanās bērnus potēt pret kādu konkrētu saslimšanu. Kādas tam var būt sekas" noklausīšanās.

Pasaules pieredze rāda, ka cilvēks atsakās no tā, no kā viņš baidās. Un parasti viņš baidās no tā, ko nezina. Jo ir labākas viņa zināšanas, jo vairāk cilvēks arī vēlas vakcinēties,” saka profesore Ilze Grope. Un tieši pēc šiem vārdiem manas ausis smaidot saspicējas un turpmāko klausos ar dubultu uzmanību.

Šie ārstes vārdi varētu šķist smieklīgi, ja nebūtu traģiski… Vairākos variantos raidījumā izskan doma, ka tie vecāki, kas izvēlas nevakcinēt savus bērnus, baidās no vakcīnām, jo nav informēti par slimību smagumu un attiecīgo vakcīnu ieguvumiem. Vai tiešām ārste domā, ka atbildīgi bērnu vecāki nelasa literatūru, kas, pateicoties internetam un grāmatām, ir plaši pieejama? Vai nav tā, ka no vakcīnām atsakās tieši tās ģimenes, kas ir izstudējušas literatūras kalnus, un bieži lēmums balstīts grūtā pieredzē ar vakcināciju vecākajiem bērniem?ASV un Eiropas vakcīnu anotācijas 28.03.2016


Kas ir vakcīnu sastāvā 21.09.2016

Te lasi sastāvu ASV vakcīnām 


Informācija (un anotācijas) par vakcīnām, ko lieto LATVIJĀ 

ROTARIX 

 HEXACIMA 

 SYNFLORIX  

PREVENAR 13

BCG  

SILGARD

CERVARIX

GARDASIL 9Tripedia DTaP vakcīna var izraisīt autismu 12.03.2016

Vakcīnai pievienotajā informācijas lapiņā tiek atzīts, ka DTaP vakcīna var izraisīt autismu. Tātad to saka ražotājs. Nevis sazvērestības teoriju aizstāvji. Ko ar šo informāciju tālāk darīt, izvēle izdarāma katram pašam. Vai tagad visu vakcīnu ražotāji klusām ieslidinās šīs smagās diagnozes savu vakcīnu papildus blakusefektu sarakstā, pēc tam sakot, ka brīdināja? Lai noņemtu atbildību par sekām, kuras jau tāpat nekad nav bijis?

Lasi arī šeit FDA Announces That DTap Vaccine Can Cause Autism un ievēro baiso VAERS kompensāciju statistiku raksta beigās

DTaP nozīmē Diphtheria + Tetanus + Pertussis = Difterija + Stingumkrampji + Garais klepus 

Visu Tripedia DTaP vakcīnas informāciju lasi šeit


Attēls no https://prof77.wordpress.com/2016/03/10/autism-is-now-acknowledged-and-disclosed-as-a-side-effect-of-dtap-vaccine/


Karstās ziņas 2015. gada 11. maijs

Mexico no 52 ar BCG un HepB vakcīnām vakcinētiem (08.05.2015) zīdaiņiem 37 gadījumos (80%) ir smaga reakcija - 2 miruši, 13 kritiskā stāvoklī slimnīcā. Bet mums turpina iegalvot, ka vakcīnas ir drošas... Bez tam šīs ziņas netiek izplatītas angliski runājošajā presē.
Kad cilvēka dzīve kļūs svarīgāka par vakcinācijas kalendāru? Cik mazuļu, bērnu un jauniešu nāvju un kroplību pasaulei vajag, lai šis murgs beidzot apstātos???

Par šo pašu briesmīgo gadījumu lasi www.naturalnews.com rakstu 2015. gada 15. maijā
Mums turpina apgalvot, ka vakcīnas ir drošas, bet Mexico 3 no 4 vakcinētajiem (pavisam 52) zīdaiņiem ir smagā stāvoklī slimnīcā (29) vai miruši (2). Tātad 75% gadījumu šeit izmantotajām Merck vakcīnām ir bijušas smagas sekas. Lasi rakstā, ka šīs vakcīnas saturējušas nāvējošu cūkas vīrusu. Šis ir viens no briesmīgākajiem reģistrētajiem vakcīnu nodarīto seku gadījumiem. Lasi NaturalNews.com rakstu, kurš notikušo, kā arī vakcīnu mafijas uzvaras maršu pasaulē sauc skarbos vārdos - par masu genocīdu...

 • It kā ar vienu šādu ziņu vienā dienā nebūtu diezgan, te ir nākamā

Zīdaini, kurš mirst pēc 8 vienlaicīgi saņemtām vakcīnām, neparādot vecākiem, kremē...

Vai mums vajag šausmu filmas? 
Kurš te vēl uzdrošinās runāt un cerēt par kaut kādu ārstu atbildību???
Vai kādam vēl ir ilūzijas par vakcīnu drošumu???

 

Vakcinācijas kalendārs Latvijā 

VAKCINĀCIJAS KALENDĀRS Latvijā 2015      Infogrammu vari atvērt šeit un izdrukāt zināšanai     Te vakcinācijas kalendārs tabulas veidā

2013. gada vakcinācijas kalendāram nākuši klāt daži papildinājumi (vējbaku un rota vīrusa vakcīna), kam bija jāstājas spēkā no 2014. gada 1. janvāra, bet tie finanšu trūkuma dēļ 2014. gadā bija atlikti.

Kāpēc jaunās potes atliktas  (Oktobris 2013)

Jaunā rota vīrusa vakcīna - Vakcinācija pret rotavīrusu infekciju iekļauta vakcinācijas kalendārā kopš 2015. gada janvāra

Jaunā vējbaku pote - finanšu trūkuma dēļ papildu potes pret vējbakām ieviešana vakcinācijas kalendārā atlikta līdz 2017.gada 1.janvārim. Līdz šim mazuļus vakcinē pret vējbakām 12-15 mēnešu vecumā. Jaunā - papildus - pote plānota 7 gadu vecumā.

IZMAIŅAS VAKCINĀCIJAS KALENDĀRĀ 

Par abām jaunajām vakcīnām klausies LR1 Ģimenes studijas 2015. gada 28. janvāra raidījumu Izmaiņas vakcinācijas kalendārā - vakcinēšanās pret rota vīrusu un vējbakām. Te mana mazā recenzija dzirdētajam.

2 Ārstes cenšas pārliecināt ģimenes, kāpēc mazuļi būtu jāvakcinē. Rota vīrusa sakarā baida vecākus ar mazā bērna nieru darbības nepietiekamību un sirds ritma traucējumiem kā komplikācijām no šķidruma neuzņemšanas. Ārste apgalvo, ka Rotarix pote satur dzīvu novājinātu rotavīrusu, tieši to (no 5 zarnu vīrusiem!), ar kuru bērns saslims, un tad pote nodrošinās 90% aizsardzību. Interesanta man liekas šāda pārliecība... 

Savukārt, raidījuma beigās viena no ārstēm cenšas paskaidrot, kas tad vakcīnās ir iekšā, un sarunā pilnīgas muļķības, jo ne Rotarix, ne Vējbaku potes sastāvā nav ne alumīnija hidroksīds, ne dzīvsudrabs. Varam tikai nojaust, ka ārste runā par vakcīnām vispār. Un gluži nejauši, bet zīmīgi dakterei pasprūk, ka vakcīnu sastāvdaļas dod "lielāku labumu nekā ļaunumu". Kas tūlīt pat tiek izlabots - nē, nu par ļaunumu neesot runa.  Bet dakteres apgalvojums, ka dzīvsudrabs Latvijā vakcīnās netiek izmantots ir vēl lielākas muļķības. Jo Latvijā vakcīnas neražo, un neviena piegādātājvalsts neveido speciālas vakcīnas Latvijai, kas nesaturētu dzīvsudrabu. 

Apsveicami, ka raidījumā atskaņoti arī spēcīgi Pret viedokļi par abām vakcīnām.

Klausies, bet domā un izlem pats/i. Un aizdomājies, kāpēc raidījumā intervētās māmiņas apgalvo (un tas jau nav nekāds jaunums), ka bērni bērnudārzā slimo un slimo... Vakcīnu mums paliek arvien vairāk un vairāk, bet "dīvainā kārtā" bērni paliek aizvien slimīgāki. Kad, jau runājot par vējbaku poti, pietrūkst Par argumentu, ārste sāk draudēt ar iespējamajām slimībām nākotnē nepotēšanas gadījumā, kā arī piesauc vecāku atbildību Dieva un sirdsapziņas priekšā. Jā, tieši par atbildību jau ir runa...

 

Vakcinēt vai Nevakcinēt?  - Tāds ir jautājums

Tiem, kam nedod mieru jautājums/lēmums - vakcinēt vai nevakcinēt - te būs pieejama informācija pārdomām 

 • 16.05.2015 Kāpēc mēs joprojām vakcinējam? Lielisks raksts pārdomām. 25 būtībā retoriski jautājumi par vakcīnām, kuros pašos jau ietverta atbilde. Iesaku izlasīt visiem, kuri vēl šaubās vai nesaprot. 

Vairāk avotu par vakcīnu iespējamo saistību ar autismu skaties sadaļā Bērni / Autisms


Grāmatas par vakcinācijas riskiem

Šis saraksts ir daudzu par savu bērnu veselību domājošu māmiņu un tētu kopdarbs. Tapis, apkopojot daudzu vecāku atrasto informāciju, ar kuru interneta laikmetā ir tik viegli un ātri dalīties. Un nav robežu ne valstīm, ne valodām. Jo mums visiem rūp savu bērnu veselība un nākotne. Ja Tu zini vēl kādu labu grāmatu par vakcinācijas tēmu, pastāsti, un pievienosim arī to. Taču tiem, kas vēl ir pārdomās, pirms pieņemt, iespējams, pašu svarīgāko lēmumu attiecībā uz savu bērnu veselību, lai aizdomāties liek vien fakts par šāda gara grāmatu (un tālāk - filmu un ārstu viedokļu) saraksta esamību. Vai tas neliecina, ka pašos pamatos ir liels jautājums par vakcīnu lietderību un drošumu?
Attēli no www.amazon.com 
 1. Comparing Natural Immunity with Vaccination,Trevor Gunn, 2006 
 2. A Shot in the dark, Harris L. Coulter, Barbara Loe Fisher, 1991
 3. What your Doctor may not tell you about childrens vaccinations, Cave Stephanie, 2010
 4. The vaccine guide, making an informed choice, R. Neustaedter, 1996
 5. Don't Vaccinate! Before You Educate, Mayer Eisenstein, 2008
 6. The Sanctity of Human Blood: Vaccination is Not Immunization, Tim O’Shea, 2005
 7. The Vaccine Guide: Making an Informed Choice, Randall Neustaudter, 1996
 8. Saying No to Vaccines: A Resouce Guide for All Ages, Sherri J. Tenpenny, 2008
 9. The Peanut Allergy Epidemic: What's Causing It and How to Stop It, Heather Fraser, 2015
 10. Vaccine Epidemic: How Corporate Greed, Biased Science, and Coercive Government ThreatenOur Human Rights, Our Health, and Our Children, Louise Kuo Habakus, Mary Holland, Kim Mack Rosenberg
 11. Vaccine Illusion, Tetyana Obukhanych
 12. Dr Andrew Moulden: Every Vaccine Produces Harm, John P. Thomas, Brian Shilhavy, April 215 (Dr Andrew Moulden negaidīti nomira 2013. gada novembrī)
 13. The Parents' Concise Guide to Childhood Vaccinations: From Newborns to Teens,Practical Medical and Natural Ways to Protect Your Child, Lauren Feder, 2007
 14. Vaccine Safety Manual for Concerned Families and Health Practitioners, 2nd Edition: Guide to Immunization Risks and Protection, Neil Z. Miller, 2009
 15. Dissolving Illusions: Disease, Vaccines, and The Forgotten History, Suzanne Humphries & Roman Bystrianyk, 2013
 16. Make an Informed Vaccine Decision For the Health of Your Child, Mayer Eisenstein, 2010
 17. Child Health Guide: Holistic Pediatrics for Parents, Randall Neustaedter, 2005
 18. Childhood Vaccinations: Questions All Parents Should Ask, Tedd Koren, 2004
 19. How to Raise a Healthy Child in Spite of Your Doctor, Robert Mendelsohn, 1987
 20. Jabs, Jenner and Juggernauts: A Look at Vaccination, Jennifer Craig, 2009
 21. The Crime of Vaccination, Tenison Deane, 2010
 22. The Decline of Tuberculosis in spite of 'protective' vaccination, Gerhardt Buchwald, 2004
 23. Vaccination: 100 years of Orthodox Research, Viera Schiebner, 1993
 24. Evidence of Harm: Mercury in Vaccines and the Autism Epidemic: A Medical ControversyDavid Kirby, 2006
 25. Autism's False Prophets: Bad Science, Risky Medicine, and the Search for a Cure, Paul A. Offit, 2010
 26. Vaccines, Autism and Childhood Disorders: Crucial Data That Could Save Your Child's Life, Neil Z. Miller, 2010
 27. The Age of Autism: Mercury, Medicine, and a Man-Made Epidemic, Dan Olmsted, Mark Blaxill, 2011

https://www.youtube.com/watch?v=K1m3TjokVU4&t=575s 

Grāmatas par dabiskām alternatīvām

How to Raise a Healthy Child in Spite of Your Doctor Natural Alternative to VaccinationVaccine FreeThere Is a Choice: Homeoprophylaxis

Attēli - no www.amazon.com, www.amazon.co.uk, www.narayana-verlag.com un Foto Silvija Ābele

 1. How to Raise a Healthy Child in Spite of Your Doctor, Robert Mendelsohn, 1987
 2. Raising Vaccine free child, Wendy Lydall, 2009
 3. Natural Alternatives to Vaccination, Zoltan Rona, 2002
 4. Vaccine Free. Prevention and Treatment of Infectious Contagious Disease with Homeopathy: A Manual For Practitioners and Consumers, Kate Birch, 2007. Jaunāks  - 2012. gada Narayana Publishers izdevums šeit 
 5. There Is a Choice: Homeoprophylaxis, Cilla Whatcott, 2015. Šī ir grāmata vecākiem, kas domā - vakcinēt vai nevakcinēt. Vecākiem, kas grib saprast vairāk un kas meklē alternatīvas. Un lai lēmums ir miera pilns...Grāmatu sarakstījusi mamma, kuras bērna veselība cietusi no vakcinēšanas. Ģimene uzsākusi Homeopātijas ceļu (māmiņa pati izmācījusies par homeopātu), kas ļāvis bērnam būtiski palīdzēt. Grāmatā arī nodaļa par CEASE terapiju.
 6. Boost Your Child's Immune System, Lucy Burney, 2003

 Ja Tu zini vēl kādu labu grāmatu par alternatīvām iespējām, kā stiprināt bērna imunitāti, pastāsti, un pievienosim arī to, lai arvien vairāk vecāku uzzina par dabiskām iespējām, kā palīdzēt savam bērniņam būt veselam.

Vēlāk pievienošu grāmatas un info, ko darīt, ja tomēr bērns ir bijis jāvakcinē - vai tāpēc, ka tā stingri lēmuši vecāki, vai tāpēc, ka bez savas pārliecības un zināšanām ļāvušies ārsta ieteikumiem, vai varbūt vecākiem nav pat pajautāts (piemēram, bērns vakcinēts dzemdību namā drīz pēc mazuļa piedzimšanas). Jo pat pēc vakcinācijas nav par vēlu mazināt vakcīnu nelabvēlīgo ietekmi un stiprināt bērna imunitāti.

 

Šokējoši?

 

MMR un Dr Andrew Wakefield 

 • Lasi atsevišķu bloga ierakstu Filma "Vaxxed: From Cover Up to Catastrophe" 14. aug. 2016
 • Skaties 40 min video - Interviju ar Dr Andrew Wakefield. Šajā video nedusmojies par reklāmām, intervijas saturs Tev atsvērs pacietību reklāmu laikā (tās nogriez uz kluso un tikmēr apdomā, ko esi dzirdējis/jusi).  Dr Wakefield 2010. gadā tika atņemta ārsta licence un aizliegts praktizēt Anglijā, jo viņš uzdrīkstējās publicēt datus par MMR vakcīnas saistību ar Autismu. Taču Dr Wakefield turpina pierādīt patiesību Lasi te
 • Nepalaid garām iespēju uzzināt patiesību par vakcīnām Vaccine World SummitKlausies internetā bez maksas

 

Filmas, kas atklāj patiesību par vakcīnām


https://www.youtube.com/watch?v=XIRXxEYnkxAhttps://www.youtube.com/watch?v=K1m3TjokVU4&t=575s

Filmas satura pārstāstu latviešu valodā vari lasīt šeit


Lasi arī te www.greatergoodmovie.org

Fragments no filmas teksta:

„50 gadus atpakaļ bērniem nebija sastopams otrā tipa diabēts. Tagad tā ir jauna epidēmija. Vesela rinda hronisku, agrāk reti sastopamu slimību tagad tiek uzskatītas par normu – astma, alerģijas, pieaugušo akne (acne), autisms, atvilnis, artrīts, ADD... Un šīs ir tikai burta A slimības,” joko komentētājs. „Vakcīnu drošība nav tikai jautājums par autismu. Autisms ir tikai viens no smadzeņu un imunitātes disfunkcija, kas saistīta ar vakcināciju. Miljoniem un miljoniem bērnu Amerikā ir hroniski slimi un palikuši par invalīdiem. Kamēr tai pat laika periodā (1980-2010) bērniem administrēto vakcīnu skaits ir vairāk kā trīskāršojies. Mēs redzam hronisku slimību un invaliditātes eksploziju. Un neņemt vērā farmācijas industrijas produktus, tai skaitā vakcīnas, kā potenciālus kofaktorus šajā bērnu hronisko slimību un invaliditātes eksplozijā ir neatbildīgi,” apgalvo Barbara Loe Fisher, National Vaccine Information Center dibinātāja (1982)

 

https://www.youtube.com/watch?v=j8nrdybZZzA


Dr Jeff Hays veidotā filma skarbi atklāj patiesību par farmācijas, vakcīnu un GMO lauksaimniecības biznesu. 

Manas piezīmes, skatoties filmu, vari atrast šeit  www.facebook/curantur.lv 

Attēli no Filmas BOUGHT www.boughtmovie.net


Skaties arī šīs filmas (arī šis saraksts tapis, apkopojot daudzu domājošu vecāku savākto informāciju) :Ārstu viedokļi 

https://www.youtube.com/watch?v=BpC0Tbb3diI


https://www.youtube.com/watch?v=2vu9YJ4VHow

 

HPV Vakcīna pret dzemdes kakla vēzi   

Ja domā par savas meitas - pusaudzes veselību, lasi sadaļā SIEVIETĒM / Pubertāte

 Šeit filmas Sacrificial Virgins abas daļas


https://www.youtube.com/watch?v=KAzcMHaBvLs

Preses relīze par filmas I daļu

https://www.youtube.com/watch?v=GQruoHLG4NE&feature=youtu.be

Preses relīze par filmas II daļu. Filma ieguvusi speciālo žūrijas balvu Queens World Film Festival, New York


Raksti un raidījumi par vakcināciju Latvijas medijos

 
Kā izsargāties no infekcijas slimībām 

Netici, ja Tev saka, ka vakcinācija ir vienīgais veids, kā būt pasargātam no infekcijas slimībām. Daudz ko varam darīt dabiskiem līdzekļiem.

Stingumkrampji Klausies Dr Suzanne Humphries lekcijas fragmentu (11 min)

https://www.youtube.com/watch?v=SIcz4wpVUzITuberkuloze un BCG

Lieliska interaktīva pasaules karte, kurā var apskatīt informāciju par BCG vakcīnu dažādās valstīs (kad tā sākta lietot, kad pārtraukta, utt.) kopā ar Tuberkulozes gadījumu skaitu attiecīgajā valstī. Ja papētīsi skaitļus, ievērosi, ka tieši tajās valstīs, kur vakcinācija VĒL tiek veikta (tai skaitā Latvijā), ir vislielākais ar Tuberkulozi saslimušo skaits. Vai zināji, ka Zviedrijā jau 40 gadus BCG vakcīnu neizmanto. Kad mēs?