Weston A. Price un WAPF


Šajā sadaļā par izcilā zobārsta Weston A. Price darbu un ieguldījumu cilvēces veselībā. Lasot te, uzzināsi, ka viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Visas atbildes veselības uzturēšanai vai atgūšanai ir meklējamas jau senajās kultūrās un viņu dzīvesveidā, precīzāk, ēdienkartē. Weston A. Price, būdams zobārsts, ļoti labi redzēja daudzu cilvēku zobu stāvokli, un savu pētījumu rezultātā saprata, ka noteicošais faktors gan zobu veselībā, gan vispārējā organisma veselībā ir tieši uzturs. Par to šajā sadaļā lasi atsevišķos bloga formāta ierakstos.

Viss ģeniālais ir vienkāršs... Par laimi, mums nav jāatklāj velosipēds no jauna. Vien jāpalūkojas atpakaļ, no kurienes mēs esam nākuši un ko, diemžēl, esam veiksmīgi aizmirsuši. Labā ziņa ir, ka šīs seno tautu no paaudzes paaudzēs pārmantotās zināšanas mēs joprojām varam izmantot. Lai veseli būtu mēs paši un veseli dzimtu un augtu mūsu bērni un bērnu bērni. 

Cik labi, ka ir cilvēki, kas šīs zināšanas nes tālāk. Weston A. Price pēdējie vārdi bija: "Jūs māciet, jūs māciet, jūs māciet!" Un šo misiju godam pilda Sally Fallon Morell un WAPF fonds. 

Vairāk par Weston A. Price darbu un to, ko māca viņa sekotāji, lasi www.westonaprice.org

Izvēlies būt vesels!


Lasi atsevišķos bloga ierakstus

  • Ieskats WAPF konferencē, Limerika 2016

Nina Teicholz – Lielais pārsteigums par taukiem 6. mai. 2016

Grūtniecība ir pilna laika darbs 7. janv 2017


Vairāk par Weston A. Price darbu un to, ko māca viņa sekotāji, lasi www.westonaprice.org