Holesterīns
        Tavas veselības sardzē

Holesterīns - cilvēka labākais draugs

Te runāsim par holesterīnu, to, kāpēc mūs tā biedē ar paaugstinātiem holesterīna rādītājiem un sirds un asinsvadu slimībām kā sekām. 

Par to, vai viņiem ir taisnība, un vai mums tiešām jābaidās.

Ceru, ka spēšu Tevi nomierināt vismaz par šo veselības rādītāju.

Skaidrošu, kāpēc holesterīns īstenībā ir labs un vajadzīgs organismam.

Kāpēc vajag ēst daudz labos taukus  (tai skaitā piesātinātos, piemēram, kokosriekstu eļļu un speķīti).

Kāpēc slavenā Low fat / High fibre (zema tauku satura / daudz šķiedrvielu) diēta patiesībā ir ačgārna.

Kāpēc Statīni (zāles Holesterīna samazināšanai) nav draugi organismam. Piem., sk. žurnāla Ko ārsti tev nestāsta 2014. gada janvāra izdevuma rakstu Statīnu brīnumzeme


Līdz tiekamies te nākamreiz, skaties Dr Perlmutter darbu viņa mājas lapā www.drperlmutter.com , lasi Dr Perlmutter grāmatu Grain Brain, Dr Natasha Campbell-McBride grāmatu Put Your Heart in Your Mouth, kā arī lasi sadaļu šajā mājas lapā Uzturs / Ko ēdam

  


Natasha Campbell-McBride lekcija "Heart attack through 'evil fats'?"  23.03.2017

Dr Natasha Campbell-McBride prasme salikt visu pa plauktiņiem un drosme saukt lietas īstajos vārdos ir apbrīnojama!

Šī lekcija publicēta youtube 2017. gada 5. janvārī. Tas ir ieraksts no The World Foundation for Natural Science konferences "Live in Harmonious Accord with Nature"

Vācijā 3.-6. novembrī, 2016


https://www.youtube.com/watch?v=T7OQT1SHf9w

https://www.youtube.com/watch?v=iLsSLFEIG7A

https://www.youtube.com/watch?v=oPrWLE2sakUNina Teicholz – Lielais pārsteigums par taukiem 6. maijs 2016


Attēls no http://www.thehealthyhomeeconomist.com/the-9-benefits-of-cholesterol-in-the-diet/

WAPF rīko ikgadējas konferences Eiropā un Amerikā, kas pulcē lieliskus lektorus – ārstus, uztura speciālistus, zemniekus, kas nodarbojas ar ekoloģiskas pārtikas ražošanu, - kā arī cilvēkus, kas vēlas mācīties, lai uzlabotu savu veselību. 2015. Gada februārī un arī šogad es devos uz Limeriku (Īrijā), kur kā klausītājs piedalījos WAPF konferencē[i]. Ar galvenajām šī gada konferencē[ii] gūtajām atziņām dalos šajā rakstu sērijā.

Nina Teicholz

Foto no http://wapfmunster.com/speakers/[iii]

Grāmatas vāka attēls no www.amazon.co.uk

Vistālāko ceļu līdz Limerikai bija mērojusi Nina Teicholz – amerikāņu žurnāliste un grāmatas “The Big Fat Surprise” autore[iv]. Viņas sākotnējā interese bija rakstīt par trans-taukiem, taču, sākot situāciju pētīt, žurnāliste atklāja, ka tauku dilemma ir vēl daudz plašāka. Jo, analizējot datus, N. Teicholz atrada korelāciju, kura rādīja, ka, sākot zema tauku satura diētas ēru (Low-fat diet) ar sākotnējo mērķi mazināt sirds un asinsvadu slimību riskus, cilvēku veselība strauji palika sliktāka. 

Lasīt tālāk »


Noderīgi raksti

 

Līdz kamēr iztulkoju šeit galvenās domas, lasi angliski, ko Dr Natasha Campbell-McBride atbildi lasītājam

Fats, heart disease, cholesterol

You advocate eating animal fats and cholesterol-rich foods. What about heart disease?

To understand fully how and why heart disease develops please read my book “Put your heart in your mouth! What really is heart disease and what we can do to prevent and even reverse it.” The idea of fats and cholesterol-rich foods “causing” heart disease and other manifestations of atherosclerosis stems from an infamous Diet-Heart Hypothesis, first proposed in 1953. Since then the science and clinical experience has proven this hypothesis to be completely wrong. However, since 1953 a large political and commercial machine has been built based on this hypothesis: these powers do their best to keep the mistaken diet-heart hypothesis alive for as long as possible. It has been proven that natural unadulterated animal fats, dairy fats, eggs, fresh fish and other natural sources of cholesterol and fats have nothing to do with heart disease and are essential to health. It has also been proven that all artificial fats vigorously promoted to the population, such as all cooking and vegetable oils, margarines, butter replacements and other processed fats cause heart disease, cancer, diabetes, psychiatric and neurological disease and many other health problems. GAPS (Gut and Psychology Syndrome) patients require a lot of natural fats and natural cholesterol in their diet in order to restore their brain function and immune function.


Dr Perlmutter par Holesterīna labajām pusēm. Vai sliktās maz ir? 3.12.2014

  • Augsts Holesterīns par 70-80% samazina vecuma demences iespējamību.
  • Zema sliktā holesterīna (LDL) daudzums palielina Parkinsona slimības risku par 350% 
  • Augsts Holesterīna līmenis par 50% samazina nomiršanas iespējamību.
  • Klausies (4 min) un liec aiz auss - Holesterīns ir Tavs draugs nevis ienaidnieks.


 

The Diet-Heart Theory un The Lipid Hypothesis. Meli un patiesība par Holesterīnu 09.02.2015


Nu, klausies, tagad labi.

Iespējams, šis ir vērtīgākais, ko esmu Tev pārvedusi no Weston A. Price Foundation konferences Īrijā, kas notika 2015. gada 7.-8. februārī.

Ziedo 2 stundas savas dzīves, lai noklausītos šo Sally Fallon lekciju. Un Tev atvērsies acis, ausis un, cerams, arī prāts uz visiem laikiem. Šis video parāda, kā vēsturiski radās absurdā THE DIET - HEART THEORY jeb THE LIPID HYPOTHESIS, kas daudzus gadu desmitus mūs maldinoši vedināja (un dara to joprojām) neēst "sliktos" piesātinātos taukus, jo tie paaugstinot briesmīgā holesterīna līmeni asinīs un radot sirds un asinsvadu slimības un miokarda infarktu.

Tā vietā ieteica (un iesaka joprojām) sukāt iekšā pārtikas rūpniecības dižgaru izgudroto mākslīgo, hidrogenēto margarīnu un ķīmiski pārstrādātās, šķīdinātājiem un niķeļa katalizatoriem pilnās augu eļļas. Apgalvojot, ka šie produkti mums ļaus samazināt "tik slikto" holesterīnu, kas esot visu nelaimju pamats.

Sally Fallon (Weston A. Price Foundation prezidente) Tev ar faktiem parādīs, kā cilvēki ir maldināti pārtikas rūpniecības peļņas nolūkos. Un kā tiem jebkuri līdzekļi ir labi, ieskaitot zinātnisko pētījumu datu falsifikāciju, datu noklusēšanu un apzinātu cilvēku maldināšanu. Un trakākais - ka miljoni cilvēku pasaulē vēl patiesi tic šiem uz meliem balstītajiem faktiem. Diemžēl, tiem tic arī ārsti.

Pagatavo sev nomierinošu tēju, apsēdies ērti un iedziļinies tajā, ko stāsta Sally Fallon. Un šīs 2 stundas, iespējams, būs vērtīgākais laiks, ko veltīsi savai veselībai šogad. Jo pēc tam Tu sapratīsi, kāpēc jāizmet margarīns, cepamās eļļas, holesterīnu pazeminošās Statīnu zāles, un jāiet uz tirgu pēc sviesta un cūku taukiem. Un Tu būsi izdarījis/usi milzu investīciju savā veselībā daudzus gadus uz priekšu.

Iesaki šo video noskatīties savam ārstam, kurš Tev vaiga sviedros cenšas iestāstīt, cik Holesterīns ir slikts. Un turpmāk vispār Holesterīnu vairs nepārbaudi. Lai netracinātu dakteri, un ietaupītu savus nervus, viņu pārliecinot. Holesterīns ir Tavas veselības pamats.

Un zini - šis ir tikai 1 no n-tajiem līdzīgiem stāstiem, kur alkatīgas peļņas nolūkos roku rokā iet Pārtikas rūpniecība, Farmācija un Medicīna (un tiem bieži kompānijā ir Politiķi). Pat pāri līķiem, kas beigās ir tikai statistikas punktiņš viņu pētījumu annālēs, ko visbiežāk pat izvēlas neņemt vērā, jo tas neiederas gribētajā tendencē (sk. Ancel Keys study). 

Sally Fallon šo visu sauc īstajā vārdā - par Genocīdu. Nezināšanā aizmaldījušies, mēs gadiem un gadu desmitiem ar savām rokām un ar nepareizām izvēlēm bojājam savu veselību. Un ir vēl trakāk - mēs nedodam arī bērniem to, kas tik ļoti nepieciešams viņu pilnvērtīgai augšanai. Mums nemaz nevajag karus, cilvēce pati sevi iznīcinās... Labi, pietiks, es uzvelkos...

No šodienas viss mainīsies. Tu esi ceļā uz veselību. Izbaudi procesu.

Izvēlies būt vesels!Dr Mercola intervija ar Gary Taubes


What if It's All Been a Big Fat Lie?

http://garytaubes.com/Turpmāk vēl