Multiplā skleroze
Zini, ka Tev ir iespēja atveseļoties un izvēle to uzsākt

Šeit padalīšos ar to, ko uzzināju, klausoties lekcijas konferencē The Evolution of Medicine Summit 2014. Jo nespēju paturēt to tikai pie sevis.

Šajā lieliskajā, interneta vidē notiekošajā bezmaksas konferencē, klāt būt varēja ikviens no mums. Es mājas lapā vēl dalīšos ar daudz ko no uzzinātā.

Viena no iedvesmojošākajām lekcijām bija Terry Wahls, MD lekcija Recovering from MS and Autoimmune Disease

Lekcijā Dr Terry Wahls stāsta, kā nepilna gada laikā no Multiplās jeb Izkaisītās Sklerozes (MS) diagnozes un ratiņkrēsla viņa sevi uzcēla uz kājām un šobrīd spēj 10 min skriet bez apstājas.

Bet es neko neuzrakstīšu labāk par šo video, kur ārste pati stāsta savu stāstu. Tāpēc skaties, iedvesmojies un rīkojies. Tev vienmēr ir izvēle.

Un nenobīsties no brīdinošajiem uzrakstiem, kas saka, ka video saturs neatbilst TEDx veidotāju vai īpašnieku viedoklim utt. Kā lai atbilstu, ja, iespējams, TEDx sponsori visu citu starpā ir arī lielie farmācijas uzņēmumi, kas ražo zāles arī Multiplajai sklerozei. Kas MS slimniekam gadā vien izmaksā 40-70 000 dolāru (dati no lekcijas). Un, iedomājies, kāda peļņa ies garām zāļu ražotājiem, ja katrs MS slimnieks, tagad sāks sevi atveseļot ar piemērotu diētu. Mēs tikai varam apsveikt, ka šis video tomēr turpina būt TEDx failos. Jo viņi zin, ka noslēpt zināšanas interneta laikmetā vairs nav iespējams. Vai ne?

Kad tikšu līdz šejienei, uzrakstīšu galvenos punktus no lekcijas un video arī latviski.

Tagad vien pateikšu, ka Dr Terry Wahls atveseļošanās Protokols ietver 5 jomas. Un šī pieeja der ikvienam no mums savas veselības sakārtošanai.

  • Paleo diēta - daudz augļu un dārzeņu, zivis, gaļa, orgānu gaļa, jūras kāposti u.c. Atteikties no cukura un pārstrādātas pārtikas
  • Organisma attīrīšana no toksīniem
  • Fiziskas aktivitātes katru dienu
  • Stresu mazinoši rituāli katru dienu (relaksācija, meditācija u.c.)
  • Kvalitatīvs miegs vismaz 7-8 stundas

Vai pārsteigums? Jā, tik vienkārši un reizē tik sarežģīti un laikietilpīgi tas ir. Brīnumi notiek. Ja vien kaut ko darām, lai tiem palīdzētu īstenoties.

Lasi vairāk Dr Terry Wahls mājas lapā www.terrywahls.com un grāmatā The Wahls Protocol


Skaties šo 10 min video par Rosemary Fletcher atveseļošanos no multiplās sklerozes. Viņa atkal staigā un dzīvo pilnasinīgu dzīvi pēc 11 gadiem ratiņkrēslā, kamēr ārsti prognozēja viņai mūža invaliditāti. Te garāks video ar Rosemary interviju. Tagad vari lasīt arī Rosemary mājas lapu www.youhealyou.net Vai dzirdi, ko viņa saka?