Vēzis
                           Pat ja Tev saka, ka cerību vairs nav, Tev vēl paliek izvēle
                           Ceļš uz veselību neved caur organisma indēšanu
                           Ar vēzi nav jācīnās. Ir jāstiprina un jāatbalsta savs organisms

Šī ir pati smagākā mājas lapas sadaļa. Par šo riskēju saņemt visvairāk komentāru un iebildumu. Un tomēr, es dalīšos ar savām zināšanām arī par šo tēmu. Līdz kamēr tam atrodu laiku, lasi Ian C.B. Pearse grāmatu The Holistic Approach to Cancer. Un tur pat nav minēta Homeopātija. Grāmatā ir daudz ieteikumu, ko darīt, kā sev palīdzēt agrīnā vai vēlākā vēža stadijā, vai kā to nepieļaut.


The Sacred Plant  7.-15. jūnijs 2017

Dabas aptiekā ir viss, kas vajadzīgs, lai mēs būtu veseli. Ja tā padomā, vai nav dīvaini, ka kāds var aizliegt audzēt un izmantot augu, kas aug dabā. Šīs dokumentālās filmas 7 sērijās uzzini, kāpēc Cannabis sativa jeb Kaņepes ir tāds traucēklis medicīnai, kuras augstākais mērķis taču ir palīdzēt cilvēkiem būt veseliem. Uzzini, ka šis Dieva dārza augs var palīdzēt 250 dažādām slimībām, tai skaitā vēža, epilepsijas, multiplās sklerozes, reimatoīdā artrīta un daudzu citu slimību gadījumos. Tomēr šī auga lietošanu tradicionālā medicīna un farmācijas industrija neatzīst un dara visu, lai tas būtu aizliegts, tā vietā slimību ārstēšanai piedāvājot patentētas un garantētu peļņu nesošas ķīmiskas zāles un citas drastiskas pieejas, kas bieži rada papildus simptomus un cilvēkus padara vēl slimākus.

Piesakies te   Filmas bez maksas pieejamas internetā 24 stundas


Episode 1: The Sacred Plant…Revealed

Episode 2: Pain, Anxiety, PTSD, Alzheimer’s & Opioids

Episode 3: Epilepsy, Autoimmune Diseases & More

Episode 4: Treating Cancer   https://www.youtube.com/watch?v=G-lSLdW5BjM

Episode 5: Where to Find & Access The Sacred Plant

Episode 6: Reversing Aging, Increasing Memory & Dosing Tips

Episode 7: What’s Next & How It Impacts Us AllThe Truth About Cancer: A Global Quest  21. febr. - 1. marts 2017


Atkal ir iespēja skatīties The Truth About Cancer: A Global Quest 9 dokumentālās sērijas. Piesakies jau tagad un skaties, sākot no 21. februāra. Sēriju saturs zemāk. Ievēro, ka jau treilerī izskan Latvijas vārds. Par to vairāk 3. sērijā.

 • Episode 1: The True History of Chemotherapy & The Pharmaceutical Monopoly (February 21st 9:00PM Eastern US time)
 • Episode 2: Cancer Facts and Fictions, Breast Cancer, Hormones, Skin Cancer & Essential Oils (February 22nd 9:00PM Eastern US time)
 • Episode 3: Cancer-Killing Viruses, Cancer Stem Cells, GMOs, Juicing & Eating the Rainbow (February 23rd 9:00PM Eastern US time)
 • Episode 4: Excitotoxins that Fuel Cancer, Nature’s Pharmacy and Healing Cancer with Sound & Light (February 24th 9:00PM Eastern US time)
 • Episode 5: Cancer Causing Blindspots, Toxic Vaccines, Homeopathy & The Power of Emotions (February 25th 9:00PM Eastern US time)
 • Episode 6: The NOCEBO Effect, Healing Vaccines, Advanced Detoxing & Going Inside A German Cancer Clinic (February 26th 9:00PM Eastern US time)
 • Episode 7: Heal Cancer with Clean Electricity, Unique Water, Natural Sunlight & Combining Superfoods (February 27th 9:00PM Eastern US time)
 • Episode 8: Cannabis, Nature’s Epigenetic Switches, Peptides & Healing with Micronutrient Therapy (February 28th 9:00PM Eastern US time)
 • Episode 9: Cancer Conquerors & Their Powerful Stories of Victory (March 1st 9:00PM Eastern US time)


Ultimate LIVE Symposium / The Truth About Cancer 14. -16. okt. 2016Natural Cancer Prevention

Jau tagad vari reģistrēties konferencei internetā www.TheCancerSummit.com


Pamazām uzlabojot mājas lapas tehnisko pusi un lasīšanas ērtību (cerams), es garākus rakstus ielikšu kā atsevišķus bloga ierakstus, norādot saiti šeit. Tā jaunā formātā vari lasīt jau iepriekš tepat esošo informāciju par Gersona terapiju un lekcijas Onkoloģijas evolūcija pierakstus, kā arī jaunus rakstus.


Vēzis un Gersona terapija  4. dec.  2014    Lasi  šeit

Vēzis un Ketogēnā diēta    4. dec. 2014       Lasi šeit

Onkoloģijas evolūcija         4. dec. 2014      Lasi šeit


Patiesība par vēzi. 12.-20. aprīlis 2016  14.04.2016

Mums ir dota vēl viena iespēja skatīties lieliskās Ty Bollinger komandas veidotās filmas par dabiskām vēža ārstēšanas iespējām.

Reģistrējies šeit 

Te ir filmu saraksts un datumi, kad tās skatāmas internetā. Ņem vērā, ka datumi ir ASV laikā, un mums ir daudzu stundu nobīde. Filmas, visticamāk, būs pieejamas ilgāk nekā tikai konkrētajā datumā, un pēc pieredzes zinām, ka beigās būs papildus diena, kad rādīs visas filmas.

Episode 1: The True History of Chemotherapy & The Pharmaceutical Monopoly (12. aprīlis 2016)

Episode 2: Cancer Facts and Fictions, Breast Cancer, Hormones, Skin Cancer & Essential Oils (13. aprīlis 2016)

Episode 3: Cancer-Killing Viruses, Cancer Stem Cells, GMOs, Juicing & Eating the Rainbow (14. aprīlis) - šajā sērijā par Latvijā radīto RigVir 

Episode 4: Excitotoxins that Fuel Cancer, Nature's Pharmacy and Healing Cancer with Sound & Light (15. aprīlis)

Episode 5: Cancer Causing Blindspots, Toxic Vaccines, Homeopathy & The Power of Emotions (16. aprīlis)

Episode 6: The NOCEBO Effect, Healing Vaccines, Advanced Detoxing & Going Inside A German Cancer Clinic (17. aprīlis)

Episode 7: Heal Cancer with Clean Electricity, Unique Water, Natural Sunlight & Combining Superfoods (18. aprīlis)

Episode 8: Cannabis, Nature's Epigenetic Switches, Peptides & Healing with Micronutrient Therapy (19. aprīlis)

Episode 9: Cancer Conquerors & Their Powerful Stories of Victory (20. aprīlis)


Patiesība par vēzi. 13. - 21. oktobris 2015  2.10.2015

Piesakies te un skaties Ty Bollinger komandas veidotās dokumentālās filmas par vēzi “The Truth About Cancer: A Global Quest” 9 sērijas.

No 13.-21. oktobrim skaties bez maksas Ty Bolllinger komandas veidotās 9 dokumentālās sērijas "THE TRUTH ABOUT CANCER: A Global quest".

3. sērijā materiāls par Rigvir un Viroterapiju, kas izstrādāta Rīgā un dod cerību cilvēkiem visā pasaulē. Bet 5. sērijā - arī par Homeopātiju

Te ir filmu saraksts un datumi, kad tās skatāmas internetā:

Episode 1: The True History of Chemotherapy & The Pharmaceutical Monopoly (October 13th 9:00PM Eastern US time)

Episode 2: Cancer Facts and Fictions, Breast Cancer, Hormones, Skin Cancer & Essential Oils (October 14th 9:00PM Eastern US time)

Episode 3: Cancer-Killing Viruses, Cancer Stem Cells, GMOs, Juicing & Eating the Rainbow (October 15th) - šajā sērijā par Latvijā radīto RigVir 

Episode 4: Excitotoxins that Fuel Cancer, Nature's Pharmacy and Healing Cancer with Sound & Light (October 16th)

Episode 5: Cancer Causing Blindspots, Toxic Vaccines, Homeopathy & The Power of Emotions (October 17th)

Episode 6: The NOCEBO Effect, Healing Vaccines, Advanced Detoxing & Going Inside A German Cancer Clinic (October 18th)

Episode 7: Heal Cancer with Clean Electricity, Unique Water, Natural Sunlight & Combining Superfoods (October 19th)

Episode 8: Cannabis, Nature's Epigenetic Switches, Peptides & Healing with Micronutrient Therapy (October 20th)

Episode 9: Cancer Conquerors & Their Powerful Stories of Victory (October 21th)

Vairāk informācijas te 

Laba ziņa - filmu skatīšanās pagarināta - 24. un 25. oktobrī varam bez reģistrēšanās turpināt skatīties visas sērijas un papildus 2 Jautājumu / Atbilžu sesijas. Zini, ka visu filmu ierakstus iespējams arī iegādāties un skatīties sev ērtā laikā.


Iespējamie vēža iemesli

2.10.2015 Klausoties www.holisticoralhealthsummit.com, varam uzzināt, ka vēzi var veicināt neveseli zobi vai mutes dobums. Lasi rakstu The most overlooked cause of cancer in holistic medicine

09.05.2015  Izrādās, cukurs ne vien baro, bet rada vēža šūnas

08.05.2015 Mamogrāfija var izraisīt vēzi. Vai zini, ka ir labākas un sievietes ķermenim draudzīgākas vēža skrīninga metodes, kā, piemēram, Termogrāfija? Lasi un uzzini 4 faktus par Mamogrāfiju, kas Tev jāzina, pirms dodies uz kārtējo pārbaudi.

08.05.2015 Diabēta zāles izraisa vēzi

01.05.2015 Jauns pētījums saista GMO ar vēzi, aknu/nieru mazspēju un nopietniem hormonāliem traucējumiem. Manas pārdomas pēc šī raksta izlasīšanas vari atrast šeit GMO ietekme uz veselību - vai pārsteigums?


Cilvēku pieredze, atveseļojoties no vēža 12.02.2015

Te daži veiksmes stāsti (no daudzajiem), atveseļojoties no vēža citādi - izmantojot dažādas Alternatīvās metodes. Bieži tieši netradicionāla pieeja palīdzējusi mazināt drastisko metožu (operācija, ķīmijterapija, staru terapija) nodarīto.

 • Carrie atveseļojās no krūts vēža ar Gersona terapiju Lasi šeitVai zini, kas ir Budwig diēta? 

Lasi te par vācu bioķīmiķes Dr Johanna Budwig darbu, kas ar dabisku pieeju (uzturu) 90% gadījumu spēja izārstēt no vēža jau 1951. gadā. Dr Budwig 6 reizes ir bijusi izvirzīta Nobela prēmijai. Viņa pati nodzīvoja bagātu mūžu līdz 94 gadu vecumam.

Visi 3 zemāk minētie raksti ir angļu valodā.

Lasi un iedvesmojies. Un Tev nemaz nevajag sirgt ar vēzi, lai derīgo pielietotu arī sev.


    

Atveseļojies no vēža, sev nekaitējot

Te apkopošu ieteikumus un viedokļus, ko esmu atradusi par vērtīgiem.

 • 17.12.2014. Pēc 10 gadu pieredzes tradicionālajā medicīnā, ārstējot vēzi, ārsts Dr Thomas Lodi atzīst, ka tā nestrādā, un ētisku apsvērumu dēļ viņš atsakās tāpat turpināt. Tā vietā viņš meklē, mācās un atrod labāku veidu, kā palīdzēt cilvēkiem - Integratīvo medicīnu, kas lielā mērā balstās uz dabas spēka izmantošanu cilvēku atveseļošanā. Cik iedvesmojošs piemērs ārstiem... Lasi visu rakstu šeit

  Nevaru neielikt šeit arī video, kur 3 minūtēs Dr Lodi vienkāršiem vārdiem paskaidro, kāpēc vēzi nevar izārstēt, vēl vairāk indējot cilvēku. Bet katram var dot iespēju atveseļoties, ja mērķis ir nevis uzvarēt vēzi, bet veicināt veselību. "Veselība ir mūsu dabiskais stāvoklis", saka Dr Lodi. 

           Šo rakstot, atceros par burvīgu grāmatu par Treya pieredzi, dzīvojot ar vēzi, kas apstiprina Dr Lodi domu, ka indes cilvēku atveseļot nespēj.

 • Pārstāsts no Natasha Campbell-McBride GAPS grāmatas par to, kāpēc esam tik slimi, cik esam - lasi rakstu "Vai varam vainot tikai gēnus - pārdomas pasaules autisma dienā" sadaļā www.curantur.lv/berni/autisms, rakstā minēto par autismu var attiecināt tikpat labi uz vēža epidēmiju
 • 7 min video Dr Leonard Coldwell runā par iespējām apturēt vēža attīstību, bet arī par holesterīnu, augstu asinsspiedienu un sāls lietošanu uzturā - mīti un patiesība
 • Īss video, kurā sieviete stāsta par savu pieredzi - ar Makrobiotikas diētu spējusi atbrīvoties no krūts vēža un piedevām palikt stāvoklī 45 gadu vecumā, pirmo reizi viņas mūžā. Skaties video te


Vēzis un Homeopātija

Grāmatas

Publikācijas par Vēzi un Homeopātiju medicīniskajā literatūrā


Ķīmijterapija nestrādā 97% gadījumu 4. janv. 2015

Tad kāpēc to lietot?

Un te ir Dr Glidden minētie 10 jautājumi, kurus būtu jāuzdod savam onkologam, pirms izlemt par vēža ārstēšanu. Pagaidām angliski.

Dr. Glidden’s Ten Questions to ask your Oncologists before you Decide on a Cancer Treatment

 1. What percentage of your patients with my type of cancer diagnosis has been cured? If a cure is not possible, what can I expect by going to you for treatment?
 2. How many of your patients with my cancer diagnosis have survived 5, 10, 20 years.
 3. Would it be possible for me to talk to a few of the survivors to see what the quality of their lives have been like during and post treatment?
 4. What legal solutions are available to me, if the procedures administered by this hospital hurt me? Before treatment will I be required to sign a waiver which releases you and the hospital from any harm caused by the treatment?
 5. Chemo-therapy has been proven to be 97% ineffective in the treatment of adult onset cancers by a study published in the journal of clinical oncology. If it is 97% ineffective why are you recommending for me to do it?
 6. How much will this treatment cost me?
 7. How much profit will the hospital make from my treatment?
 8. How much profit will you make from my treatment?
 9. In this hospital, if you order a CT scan or an MRI or a chemotherapy drug, how much of a financial ‘kick-back’ do you get?
 10. If you were me would you take the treatment that you are recommending?RigVir - Rīgā radītas zāles pret vēzi 4.02.2015

Šajā video varam redzēt profesori Ainu Mucenieci, kas izstrādājusi RigVir vīrusu, kas spēj uzveikt vēzi, ieskaitot tā cilmes vēža šūnas.


Šajā video uzskatāmi parādīts, kā RigVir vīruss darbojas


Vai zināji, ka Latvijā darbojas Viroterapijas centrs ? 

Tā mājas lapā lasām: "Rigvir ir pirmais ģenētiski nemodificētais vīruss pasaulē, kas ticis reģistrēts un ieviests ārstu-onkologu klīniskajā praksē un kas tiek izmantots viroterapijā (vīrusu terapijā). Pateicoties savai struktūrai, Rigvir selektīvi iedarbojas uz jutīgu audzēju šūnām, tajā pašā laikā neskarot audu veselās šūnas. Tāpat konkrētais vīruss nespēj vairoties cilvēka organismā.

Rigvir attīstības koncepcija un misija ir šī unikālā preparāta pieejamības nodrošināšana visā pasaulē, lai spētu palīdzēt ikvienam planētas iedzīvotājam, neatkarīgi no dzīvesvietas, nacionalitātes un reliģiozās piederības". Lasi vairāk te 


Lasi rakstus par RigVir 

 • 4.02.2014  Pretvēža medikaments RigVir Latvijas iedzīvotājiem turpmāk būs pieejams bez maksas  
 • 25.02.2015  Akadēmiķis Kalviņš iegādājas RigVir holdinga kapitāla daļas  
 • 26.05.2015 'Rigvir' – Latvijā ražotās pretvēža zāles pieejamas arī Gruzijā
 • 08.10.2015 Mēs patiesībā dzīvojam kūtspakaļā.  Lielisks raksts par Rigvir, Viroterapiju, un Latvijas potenciālu vēža ārstēšanā. Latvija Var! Turēsim īkšķus, lai viss labi veicas ar jauno ieplānoto Klīniku! Un gribētos vēlēt, lai mūsu ārsti spētu pieslēgties patiesi daudzsološam virzienam vēža terapijā, tā vietā, lai lokālu intrigu un iedomātas konkurences vārdā nogrimtu savstarpējā viedokļu apmaiņā un ietekmes zonu dalīšanā. Šī ir Latvijas iespēja! "Uzskatu, ka šis ir pašlaik onkoloģijā vishumānākais pasaulē pieejamais ārstēšanās veids, kāds vien ir iespējams, veicot ārstēšanos tā, kā to bija paredzējis Hipokrāts – galvenais ir palīdzēt un nekaitēt. Ja pretvēža terapija parasti saistās ar lielām blaknēm un ciešanām un pieeja ir – mēģināsim iznīcināt vēzi, cerībā, ka cilvēks to visu pārdzīvos, tad šeit ir pavisam cita pieeja. Tas ir Dieva radīts nekaitīgs vīruss, ko cilvēks ir veiksmīgi atradis un «apmācījis» cīnīties ar vēža šūnām. Domāju, ja vērtē pēc ieguldījuma cilvēcei, tad Rigvir pārspēj visu, ko Latvijā jebkad kāds ir izdomājis, " intervijā saka holdinga kompānijas Rigvir valdes priekšsēdētājs Jurģis Auziņš


16.10.2015  Turpinām skatīties Ty Bollinger filmu “The Truth About Cancer: A Global Quest”.  

EPISODE 3: Cancer-Killing Viruses, Cancer Stem Cells, GMOs, Juicing & Eating the Rainbow

Šajā epizodē lepni skatāmies filmas sadaļu par LATVIJU - RigVir un Viroterapiju

Latvijā radītais (prof Aina Muceniece) RigVir vīruss spēj atrast un iznīcināt vēža cilmes šūnas, ko nespēj izdarīt ķīmijterapija un radioterapija. Kamēr tradicionālās vēža ārstēšanas metodes padara vēža cilmes šūnas agresīvākas, lietojot RigVir, nav novēroti blakusefekti.

Tieši Latvijā ir sākusies jauna ēra vēža ārstniecībā. Cilvēki no vairāk nekā 40 valstīm brauc uz Rīgu, lai uzsāktu ārstēšanas kursu. Un RigVir dod cilvēkiem iespēju atgūt veselību.

Filmā Ty Bollinger intervē Dr Kasparu Losānu (onkologu, Viroterapijas centra medicīnisko direktoru), profesoru Ivaru Kalviņu (bijušo Organiskās Sintēzes Institūta direktoru, OSI Zinātniskās padomes priekšsēdētāju), Pēteri Albertu (Viroterapijas centra pētniecisko vadītāju), Dr Elitu Šapovalovu (Austrumu Klīniskās Universitātes slimnīcas ārsti), Onkoloģijas Centra vadītāju Dr Ingrīdu Čēmu, kā arī dzirdam vairāku pacientu liecības, kas atveseļojušies no vēža ar RigVir. Vai vajag vēl labākus (randomizētus placebo kontrolētus) pētījumus par Rigvir efektivitāti?

Filmā pieņemam komplimentus par mūsu tīro, skaisto Rīgu, labo pārtiku, ko ēdam. Nezinu, vai varam pilnībā piekrist Ty Bollinger, ka mūsu cilvēki ļoti veseli un mums nemaz nav aktuāls liekais svars. Bet viss pasaulē ir relatīvs, un prieks, ka kopējā bildē mēs izskatāmies tik labi.

Mēs varam būt lepni! Ka tieši Latvijā ir tik izcili zinātnieki un tik uzņēmīgi ārsti, kas neiespējamo var padarīt iespējamu - dot cilvēkiem Latvijā un pasaulē cerību un iespēju atveseļoties no vēža dabiskā ceļā un nekaitējot. Vai tad tieši par to nav ārstu Hipokrāta zvērests?

Skaties filmas 3. sēriju šeit

Reģistrējies šeit, lai skatītos nākamās filmas “The Truth About Cancer: A Global Quest” sērijas

Ty Bolliger iepriekšējās filmas "The Truth About Cancer" epizodes (9 no 11) vari noskatīties tepat zemāk. (Nezinu, kad un kāpēc no Curantur.lv pazudušas 2 beidzamās sērijas)


Glycomune 12.02.2015

Glycomune - Latvijā radīts preparāts Imūnsistēmas aktivizēšanai - Dabīgs, Efektīvs, Unikāls. Satur vērtīgos Betaglikānus

Skaties Video šeit (TV Raidījuma Dzīvīte arhīvs, 2012)


Patiesība par vēzi. 2015. g 30. marts - 9. aprīlis 

Nepalaid garām iespēju uzzināt patiesību par Vēzi, iespējām atveseļoties, kā arī tradicionālo ārstēšanas veidu patieso seju. 11 Video sērijas. Bez maksas!

Piesakies šeit 


1. Epizode 

2. Epizode

3. Epizode

4. Epizode

5. Epizode


6. Epizode

7. Epizode9. Epizode


Cancer. The Forbidden Cures 20.04.2015