CEASE terapija un Autisms

2014. gada 20. jūlijā Londonā esmu ieguvusi CEASE terapeita sertifikātu. Informāciju par mani var atrast CEASE reģistrā

Silvijas Ābeles lekcijas 2014. gadāCEASE ir saīsinājums no vārdiem Complete Elimination of Autistic Spectrum Expression.

  • Šī ir Homeopātijas metode, ko izveidoja nīderlandiešu homeopāts Tinus Smits, strādājot ar bērniem, kam ir mentālas problēmas, tādas kā autisms, UDS/UDHS uc. 
  • Grāmatā aprakstīta arī Izoterapija (Isotherapy), kurā pielieto no patogēniem produktiem iegūtus homeopātiskos preparātus, kas var būt gan potencētas vakcīnas, gan jebkuri citi medikamenti. 
  • Ideja šeit ir, ka, piemēram, no ķīmiskām zālēm vai vakcīnām pagatavoti homeopātiskie preparāti pielietoti piemērotā potencē un secībā, var mazināt nodarīto kaitējumu organismā. 
  • Izoterapijas princips tātad ir ārstēt to pašu ar to pašu, nevis, kā saka pirmais klasiskās homeopātijas likums - līdzīgs ārstē līdzīgo. Līdz ar to Isoterapija ir diskusiju objekts homeopātu starpā, vai tā ir homeopātija, vai nav.


Te dažas interneta vietnes, kur vecāki dalās ar savu pieredzi, atveseļojot savus bērnus no Autisma ar Homeopātiju un CEASE terapiju


Video par Tinus Smits darbuŠī www.curantur.lv sadaļa (informācija, saites) beidzamo reizi pārskatīta 2022. gada 10. janvārī