Ja nogurums, nespēks, nestipri nagi, matu izkrišana, grūtības atgūt savu vēlamo svaru, aizcietējumi, sausa āda, vienmēr salst, depresija, pazemināts libido, nespēja skaidri domāt - ir Tev pazīstami simptomi, tad šī informācija varētu būt Tev noderīga.
Vai zināji, ka aiz šiem un daudziem citiem simptomiem var slēpties vairogdziedzera veselības problēmas?
Skaties Dr Izabella Wentz veidotās 9 dokumentālo filmu sērijas par vairogdziedzera veselību un risinājumiem, kā visu vērst par labu.
Saraksts filmu saturam tepat zemāk un šajā vietnē. Ievēro, ka katra sērija ir bez maksas pieejama tiešraidē internetā 24 stundas.
6 pm ET laiks nozīmē 7 stundas vēlāku laiku Rīgā. Tātad katra sērija Rīgā redzama, sākot no 1 am nākamajā dienā. Piemēram, pirmā sērija redzama būs, sākot no 01:00 naktī uz 2. martu.
Saraksts filmu saturam tepat zemāk un šajā vietnē. Ievēro, ka katra sērija ir bez maksas pieejama tiešraidē internetā 24 stundas. 6 pm ET laiks nozīmē 7 stundas vēlāku laiku Rīgā. Tātad katra sērija Rīgā redzama, sākot no 1 am nākamajā dienā. Piemēram, pirmā sērija redzama būs, sākot no 01:00 naktī uz 2. martu.
Šī ir Tava iespēja vairāk saprast par savu veselību, ieklausīties labākajos speciālistos, dzirdēt pacientu pieredzes stāstus un iedvesmoties labām izmaiņām ceļā uz veselību. Atslēgvārds ir atbildība.
Ja nepaspēsi, nevarēsi filmas noskatīties tiešraidē, tās būs iespējams iegādāties īpašumā, lai skatītos savā tempā un laikā. Informāciju par šo saņemsi, piesakoties te.
Tev varētu būt noderīgas šīs Izabella Wentz grāmatas.
![]() | ![]() |
Attēli no www.amazon.co.uk www.harpercollins.com
Izvēlies būt vesels!
Silvija Ābele
Piemēram, šodien uzzināju, ka vairogdziedzera neoptimāla darbība var būt par iemeslu, kāpēc organisms nespēj šķelt taukus (aknās neizdalās pietiekami žults vai tā ir vāja), un ka tas var izskaidrot arī, kāpēc sievietēm grūtniecības laikā ir slikta dūša no rītiem. Bet tas mani tālāk vedina domāt, ka daudzu gremošanas trakta problēmu cēlonis arī meklējams vairogdziedzera neoptimālā darbībā. Par šo vairāk vēl lasīšu un mācīšos.
Nediagnosticētu vairogdziedzera problēmu dēļ sievietes var pazaudēt bērniņu agrīnā grūtniecības stadijā. Jo, izrādās, vairogdziedzera hormons T4 par aktīvo hormonu jeb T3 formu pārvēršas aknās. Savukārt, vairogdziedzera hormoni (kā saprotu, T3) piedalās, lai no Holesterīna veidotos Progesterons. Un augsts Progesterona līmenis ir vajadzīgs veselīgas grūtniecības uzturēšanai.
Šajā rakstā esmu apkopojusi veselu rindu ieteikumu, ko dzirdēju TheThyroidSummit.com konferencē. Manas pārdomas pēc konferences Lasi te.
Katram ieteikumam pievienoju īsu pamatojumu, kāpēc. Ieteikumu ir daudz, izvēlies, kas noder Tev. Labākai ieteikumu izpratnei iesaku izlasīt iepriekšējo rakstu Kā darbojas vairogdziedzeris. Jau iepriekš atvainojos par abos rakstos atstātajiem anglicismiem, dažreiz ar nolūku saglabāju oriģinālo nosaukumu vai terminu.
Rakstu šo, neieskatoties nevienā anatomijas
un medicīnas grāmatā. Visu, ko te lasīsi, es esmu sapratusi,
klausoties online konferenci TheThyroidSummit.com, kas notika tiešsaistē internetā
2014. gada 2-9. jūnijā. Manas pārdomas par konferencē dzirdēto lasi te. Starp
citu, lekciju ierakstus un izdrukas joprojām var iegādāties.
Skaties
te.
Nejauši internetā atradu mājas lapu www.vairogdziedzeris.lv un intereses pēc apskatīju sadaļu Aktualitātes. Nemaz nebiju pārsteigta, ka šeit nebija ielikta informācija par TheThyroidSummit.com bezmaksas konferenci. Un vēl es sev jautāju, kāpēc viss lapas saturs ir tikai biedējoši aprakstītas slimības, kā arī informācija par medikamentozu, ķirurģisku un radioaktīvu ārstēšanu, bet nekas par pārtikas produktiem un piedevām, kas būtu ieteicami vairogdziedzera slimību gadījumā. Un to, kā mazināt organisma toksiskumu, kas tik ļoti ietekmē vairogdziedzera darbību? Un visbeidzot es sev jautāju, cik no šajā mājas lapā uzskaitītajiem endokrinologiem klausījās šo ikvienam noderīgo konferenci? Ir, kā ir...
Pat nezinu, ar ko un kā lai iesāku par visu, ko gribu Tev pastāstīt. Es nedēļas laikā ļoti intensīvā režīmā esmu noklausījusies www.TheThyroidSummit.com 32 lekcijas (vairāk kā 30 stundas) par vairogdziedzera veselību. Visa mājas dzīve, bērnus ieskaitot, „uzkārās”, kamēr es klausījos, klausījos, klausījos, tinu ierakstus atpakaļ un klausījos vēlreiz, lai pierakstītu teju katru teikumu. Pazuda pulksteņlaiks, režīms sajuka, brīžam gāju gulēt 4:30, jo vajadzēja paspēt noklausīties lekcijas 24 stundu logā, kad tās internetā bija brīvi pieejamas.
Paceļ roku tie un tās, kas klausījās kopā ar mani? Tu, kas klausījies, noteikti man piekritīsi, ka, kā jau iepriekš teicu, reklamējot šo konferenci sociālajos tīklos, lekcijas nebūt nebija tikai par šo vienu nelielo tauriņformas orgānu kakla priekšējā daļā. Lekcijas bija par veselību kopumā, jo mūsu organismu nevar sadalīt pa daļām. Tas ir viens veselums, kura labsajūtu nosaka miljoniem smalku bioķīmisku mehānismu. Un, redzi, arī mazais vairogdziedzeris rada dzīvības procesiem tik svarīgus hormonus, kas savukārt tālāk nosaka visu mūsu organisma vielmaiņu - cik mums silti, vai cik priecīgi esam, vai cik labi guļam, vai cik stipri mums nagi un vai mirdzoši mati...
Tāpēc es alkatīgi tvēru katru vārdu šajā konferencē (cerot, ka to darīji arī Tu), mācoties, uzzinot, cenšoties saprast pat sarežģītās Dr Ben Lynch un Dr Datis Kharazzian lekcijas bioķīmijā un endokrinoloģijā. Un man tik ļoti to visu gribas Tev izstāstīt – visu, ko es sapratu un uzzināju.
Kā esi ievērojis/usi, www.curantur.lv netiek izvietotas reklāmas. Es šajā vietnē bez maksas un no sirds dalos ar savām zināšanām un pieredzi ceļā uz prieku un labāku veselību.
Ja Tev noder www.curantur.lv lasītais, Tu vari manu darbu atbalstīt ar Ziedojumu, lai šajā lapā arī turpmāk nebūtu jāievieto reklāmas. Pateicos Tev par atbalstu.
Visi raksti šajā sadaļā