Konsultācijas

Ja vēlies Uztura un Veselības konsultāciju, dodies uz www.silvijaabele.com, kur varēsi atrast, kādu atbalstu veselībai varu piedāvāt.


Ne-Konsultācijas jau ir vēsture

Šajā sadaļā vari izlasīt, kā izvērtās mana pirmā pieredze, palīdzot cilvēkiem Latvijā sakārtot veselību. Kopš tālā 2015. gada pagājuši jau vairāki gadi. Tagad varu būt pateicīga toreiz nebūt ne vieglajai situācijai, jo tā mani mudinājusi mācīties, lai varu strādāt arī Latvijā. Tagad ar Uzturzinātnieces un Uztura speciālistes diplomu kabatā, varu konsultēt cilvēkus par uzturu un veselību

Te zemāk esmu saglabājusi manus emocionālos ierakstus pēc 2015. gadā notikušā FaceBook/Curantur.lv


Palīdzēt cilvēkiem Latvijā ir pretlikumīgi? 10. apr. 2015

Man patiesi žēl manas mazās, mīļās zemes Latvijas, kas, iedomājoties, ka ir pasaulē visgudrākā un pareizākā valsts, aizver cilvēkiem iespēju piekļūt progresīvām vēsmām medicīnā un alternatīvajā medicīnā. Kā strausam iebāžot galvu smiltīs, izliekamies, ka zinām visu. Tik daudziem aizrautīgiem cilvēkiem, apgūstot zināšanas ārzemēs, tiek liegta iespēja tās atvest uz Latviju un padarīt tās cilvēkiem pieejamas. Jo mums ir tāds likums, redziet. Vēl Prezidenta G. Ulmaņa izsludināts 1997. gada 1. jūlijā.http://likumi.lv/doc.php?id=44108

Pa šiem gandrīz 20 gadiem gan autisma, gan autoimūno saslimšanu, gan vēža, gan diabēta utt utjpr slimnieku statistikas līknes arī Latvijā tiecas neizbēgami augšup, pie tam kādreiz tikai pieaugušajiem sastopamās slimības nu pieredzam bērniem. Taču mēs turpinām skaitīt kalorijas, bērnus ar mentālām veselības problēmām barojam ar Rispolept, teju visās veselības problēmās vainot taukus un dabas izdomāto lielo ļaundari - slikto holesterīnu, sūtīt sievietes uz traumējošo mamogrāfiju, bet pēc tam brīnāmies, ka veselāki nepaliekam.

Manas valsts likumīgās varas pārstāvji Veselības inspekcijas veidolā, formāli man piesienot ārstniecības personas birku (lai gan nenogurstoši visur saku un rakstu, ka neesmu ārsts un nevienu neārstēju), iebaksta ar pirkstu tā paša vecā likuma 1. panta 2. apakšsadaļā http://likumi.lv/doc.php?id=44108 un pierāda, ka esmu šo likuma punktu pārkāpusi, jo man nav medicīniskās izglītības.

Tas ir formālais iemesls, lai mani apklusinātu un neļautu darīt to, ko daru - palīdzu cilvēkiem bezcerīgās situācijās, bez tam mani atrod cilvēki, kas izsmēluši savu pacietības kausu attiecībā uz klasisko medicīnu. Bet daktere no Veselības Inspekcijas, kas visticamāk nav redzējusi nevienu autiskā spektra bērnu savā dzīvē, atļāvās uzdot visgudro polemisko jautājumu, vai tad autismu varot izārstēt. Kad stāstu par labajiem rezultātiem, ārste nepakavējās paironizēt, ka es droši vien esot laba psihoterapeite, tikai 2 stundas parunājot un cilvēki man noticot un viņiem paliek labāk. Varbūt man turpmāk jāreklamē šāda aktivitāte, jo parunāties taču varam, un ja no tā vien cilvēki paliek veseli, - kas var būt labāks par šo?

Es ar skumju, dusmu, izmisuma un ironijas miksli sirdī rakstu šīs rindas. Bet šodien Siguldā biedrībā Cerību spārni mani nesagaidīja 4 bērni un 2 pieaugušie, kam tik ļoti vajag atbalstu, jo medicīna viņiem nespēj palīdzēt citādi, kā vien iedot zāles, kas viņus padara vēl slimākus. Bet es esmu likuma pārkāpēja. Jo esmu mācījusies tikai Homeopātiju (Irish School of Homeopathy), Gut and Psychology Syndrome | GAPS Diet, CEASE terapiju http://www.cease-therapy.com/ un šobrīd mācos Bioindividual Nutrition Institute pie Julie Matthews (atļaušos piebilst, ka 3 pēdējās pozīcijās pagaidām esmu vienīgā Latvijā). Un ļoti gribu šīs zināšanas dot cilvēkiem savā zemē. Lai mēs paši un mūsu bērni ir veselāki. Bet manai Latvijai šo visu nevajag. Lai savas zināšanas es varētu likumīgi izmantot, man ir jāmācās LV 9 gadus par ārstu. Un pat tad nav garantēta manu ārvalstu diplomu atzīšana.

Par manu izglītību lasi šeit http://www.curantur.lv/sakums/par-mani/ 
Ievēro, ka man ir arī Francijā un Latvijā iegūts Ķīmijas doktora grāds un 15 gadu akadēmiskā pieredze.

Es izsērošu savu jauno statusu, saņemšos un turpināšu mācīties un dalīšos ar uzzināto www.curantur.lv. Un ar mazu sirds stūrīti turpināšu cerēt, ka Latvijā ir iespējams mainīt lietas uz labu. Domājot par cilvēkiem pēc būtības, nevis pēc veca likuma sausā burta.

Lai Tev laba veselība!


Paldies par atbalstu! 12. apr. 2015

Mīļie, paldies par vareno atbalstu. Paldies katram un katrai Tev!
Pateicoties tieši Tev, 100 Dalies un daudzajām Like aktivitātēm mans vakardienas (10. aprīļa) ieraksts 24 stundu laikā ir sasniedzis vairāk kā 9350 cilvēku (šo pagaidām pārspēj tikai raksts Slimot ir veselīgi). Tāpat šo 24 stundu laikā esmu ieguvusi 62 jaunus FaceBook/Curantur.lv sekotājus. Un visi skaitļi joprojām turpina augt! Paldies arī par pozitīvajiem komentāriem un praktiskiem ierosinājumiem, kā arī tiem, kas man raksta un atbalsta personīgi.

Šis labais cilvēku sapratnes un vibrējošās pārmaiņu noskaņas vilnis mani spēcina, dod motivāciju turpināt iesākto un vieš cerību, ka varbūt patiesi mēs šajā valstī - mūsu Latvijā - varam lietas vērst uz labu. Nevis balstīt šodienas realitāti uz veciem, stīviem un ierobežojošiem likumiem, bet mainīt tos pēc būtības un tā, kā ir vislabāk cilvēkam.

Medicīna kopā ar Farmāciju ir mūs visus ievedusi strupceļā. Jo mums ir aizvien vairāk slimību, diagnožu, zāļu, vakcīnu,... un tas viss bez gaismas tuneļa galā. Slimības diemžēl paliek aizvien jaunākas, bērni slimo ar vēzi un nu jau ir zīdaiņi ar 1.Tipa diabētu. Autoimūnās slimības medicīna uzskata par neārstējamām, par vēzi nemaz nerunājot. Kur vēl tālāk? Vai mums ir vēl laiks cerēt un gaidīt, ka nākamās zāles tomēr beidzot dos veselību? "Ir vēlāks, nekā Tu domā", vēsta uzraksts uz sena Saules pulksteņa... Nē, mums sen vairs nav laika domāt, ka ar esošajām metodēm mēs varam sasniegt citu rezultātu.

Bet jaunu rezultātu varam sagaidīt tikai tad, ja par veselību uzņemsimies atbildību paši, mainīsim savu domāšanu un ēdienkarti, kā arī daudzus citus aspektus. Tas prasa atmest veco, nederīgo, un varbūt vari sākt ar ģimenes ārstu, kurš joprojām spītīgi turpina Tev ieteikt statīnus Holesterīna mazināšanai vai bērnam katru mēnesi liek dzert antibiotikas. Un, mainot ierastos rīcības modeļus mums katram, lēnām būs spiesta mainīties arī visa veselība aprūpes sistēma.

Medicīnai būs jāmainās, gribi negribi, jo mainās cilvēki un mainās pasaule. Amerikā plašumā vēršas Funkcionālā medicīna, kas apkopo labāko gan no klasiskās medicīnas, gan alternatīvajām metodēm, gan lielā mērā balstās uz atveseļojošu uzturu. Lasi manas pārdomas plašāk par šo tēmu te http://www.curantur.lv/veseli…/viedoklis/params/post/151805/
Jo mērķis jau nav pretstatu cīņa, mērķis ir iet uz priekšu kopā, patiesi domājot par cilvēku veselību.

Un ja varam cerēt, ka arī Latvijā lēnām un negribīgi, bet medicīna mainīsies, tad varbūt varam arī sapņot, ka cilvēkiem būs tiesības izvēlēties, kas būs viņu veselības speciālists. Un ka to palīdzēs nostiprināt ārstniecības likums, kas pēc būtības būs nevis pret cilvēku, bet gan mūsu katra veselības pusē.

Izvēlies būt vesels! Un lai mums visiem kopā izdodas!

Silvija


Esmu vairāk nekā dzīva 21. apr. 2015   

Dzīve mani piespiedusi rūpēties par sevi. Ja ar Jauno gadu man neizdevās iesākt visas savas veselīgās un noderīgās apņemšanās (viena gan izdevās - joprojām iztieku bez kafijas), tad aprīļa notikumi (aizliegums praktizēt Homeopātiju LV) salikuši visu pa vietām. Lai spētu turēt visu, kas šobrīd notiek manā galvā, esmu sākusi vingrot (pagājušonedēļ iestājos sporta klubā), kā arī cenšos iet vairāk laukā. Lai es nevarētu atrast iemeslu neiet, esmu sarunājusi ar norvēģu paziņu, ka 1x nedēļā iesim staigāt kopā. Un papildus dažiem Norsk vārdiem un frāzēm, ko iemācos, kā arī raitajam solim, tās ir lieliskas 2-3 stundas smieklu, svaiga gaisa, saules un sarunu par veselību. Secinu, ka mācīties rūpēties par sevi nekad nav par vēlu. Un ja valsts palīdz - vai nav forši? Baudi pavasari Tu arī!


Lasi ierakstu TopiVesels.lv 11. maijs 2015

Paldies Ancei Šternbergai un TopiVesels.lv par atbalstu.

Nē, es nesēžu stūrī un klusi neraudu,  rokas klēpī salikusi...  Nu, labi, atzīšos, savu daļu esmu izraudājusi gan. Bet ne aiz bezspēcības, drīzāk aiz izmisuma. No sajūtas, ka priekšā ir nepārvarams kalns - gan mūsu valsts likumu veidolā, gan klasiskās medicīnas vidējās domāšanas un attieksmes veidā, bez tam abos gadījumos diemžēl par pašu cilvēku bieži aizmirst...

Taču, kad pirmās emocijas bija norimušas, sāku aktīvi darboties.

Visas šīs 4 nedēļas es esmu strādājusi pilnu laiku (īstenībā daudz vairāk), domājot, meklējot, piedāvājot risinājumu, lai mūsu valstī lietas veselības jomā mainītos uz labu. Esmu atradusi atbalstošu juristu/advokātu, esmu sarakstījusies un sarunājusies ar daudziem speciālistiem, kas vai nu ir līdzīgā situācijā, vai nu mani saprot un atbalsta. Man ir arī vairāku ārstu atbalsts, kas priecē jo īpaši.

Esmu publicējusi garo, ilgi domās auklēto rakstu Homeopātijas aizstāvībai 

Bet par pašiem svarīgākajiem šī mēneša darbiem un to rezultātiem šobrīd vēl ir pāragri runāt, lai nesabojātu to, kas iesākts un varbūt pat rādās cerīgs. Tici, es Tev to visu pastāstīšu, kad tam pienāks laiks.

Cerībā uz labo dzīvojam. Cerībā, ka mūsu foršajā Latvijā, kur dzīvo progresīvi, atvērti cilvēki mēs paši varam veidot savu valsti, tās likumus, kā arī izvēlēties savu veselības aprūpes speciālistu. Saprotot, ka cilvēks ir svarīgāks par medicīnisku protokolu vadlīnijām vai laikam līdzi neejoša likuma burtu. Uz to strādājam...

Bet līdz tam - Izvēlies būt vesels!


Pasaulē gaišā ir vairāk - Atsauksmes un atbalsta vētules


Šodien uzdūros Jūsu mājaslapai un biju pārsteigts par apjomīgo, daudzpusīgo un sistemātisko informācijas kopumu, ko šis avots sniedz par alternatīvām terapijām ! Tiešām saku lielu paldies par to, ko Jūs esat darījusi tā visa tapšanā ! Lai ir spēks to visu turpināt !
Pats studēju medicīnu 2. kursā un bieži cepos par dogmatismu studiju procesā ! Tāpēc aizliegums Jums praktizēt Latvijas teritorijā man arī liekas pilnīgs absurds. Tas tik vēlreiz apliecina mūsu valsts stagnējošo likumdošanu veselības jautājumos, ceru, ka tas nākotnē mainīsies. 
                                                                                                                                                                                              Arvis, 07.01.2016


No visas sirds novēlu Jums, lai izdodas radīt ceļu, kā sakārtot likumdošanu attiecībā uz homeopātiju. Lai Latvijā var praktizēt homeopāti, kuri ir ieguvuši augstskolas grādu homeopātijā, bet kuriem nav Latvijas ārsta izglītība. Ceru , ka valdība iedziļināsies un sapratīs, ka Anglījā, Īrijā u.c. iegūtā augstākā izglītība homeopātijā ir līdzvērtīga mūsu ārstu izglītībai, bet ar dziļāku specilaizāciju homeopātijā. Ceru, ka Latvijas likumu lēmēji sapratīs, ka šādi speciālisti mums visiem ir vajadzīgi.
Ceru, ka pienāks diena, kad homeopātu pakalpojumi tiks apmaksāti veselības polišu ietvaros, ka valsts līdzfinansēs tāpat kā ģimenes ārstus.
Lai Jums izdodas! Ceru, ka neesat viena šai ceļā, lai sakārtotu šo jautājumu. Domāju daudzi cilvēki parakstītos zem pieprasījuma mainīt likumdošanu attiecībā uz homeopātiju. Tas, ka trāpīja pārbaude Jums, acīmredzot ir zīmīgi. Laikam jūs spējot šo sakārtot.
                                                                                                                                                                              Ineta Sproģe 18.06.2015

Esmu ļoti pateicīga liktenim, kas mani ir aizvedis līdz Curantur.lv un Silvijai. Jau kādu laiku cenšos apjaust to, kas tad mūsu ķermenim un veselībai ir pats labākais un nepieciešamākais. Kā 3 bērnu mammai, man nekas nav svarīgāks, kā bērnu veselība un droša medicīniskā aprūpe, kad tas ir nepieciešams, līdz ar to Silvijas veidotais portāls ir labs pamats, lai cilvēks sāktu domāt ar galvu, nevis akli ticētu tradicionalās medicīnas uzspiestajiem standartiem. Jau vairrakkārtīgi esmu pārliecinājusies, ka homeopātija ļoti labi palīdz bērniem, risinot dažādas veselības problēmas. Jo vairāk tiem, kas nav saindēti ar dažādām ķīmiskām zālēn un antibiotikām. Šķiet, mūsdienās, mēs vairs nevaram aizbildināties ar to, ka "ārsti jau zina labāk, viņi taču ir mācījušies gudrās skolāš", jo informācija, ko sniedz arī Silvija savā portālā ir pietiekoši pārliecinoša, lai mēs spētu izvērtēt, kas tad ir labāk un pareizāk. 
Silvija ir ļoti atsaucīgs cilvēks, kas manai meitai pamanīja tās veselības problēmas, ko nepamanīja 3 vācu ārsti Vācijā. Šis ir pierādījums tam, ka savu darbu viņa dara atbildīgi. Tas ir pierādījums tam, ka viņas zināšanas ir pārliecinošas, tādēļ ir ļoti ļoti žēl, ka Latvijas likumi neļauj viņai strādāt savā valstī un palīdzēt cilvēkiem. Arī tādās valstīs kā Vācija un Anglija homeopātija ir atsevišķa medicīnas nozare, ko iegūst neatkarīgi no augstākās medicīniskās izglītības, līdz ar to nesaprotu, kādēļ Latvija nevarēu ņemt piemēru no šīm valstīm. Es ļoti ceru, ka, ja katrs mēs paudīsim atbalstu tādiem cilvēkiem kā Silvija, tad pienāks diena, kad augstākstāvošie sadzirdēs un mainīs šo sistēmu. Mīļā Silvij, no sirds vēlu Tev nepadoties likumu priekšā, turpināt iesākto, jo zini Tavā pusē ir vairākums! Lai Tev laba veselība!
                                                                                                                                                                                        Elīze Z. 12.06.2015

Es, savā un TopiVesels.lv komandas vārdā, pilnībā iestājos PAR Silvijas Ābeles praktizēšanu, zināšanām un apbrīnojamo centību, kas tik daudziem ir ļāvis atgūt veselību, izzināt un izglītoties, kā arī mācīties no jauna ņemt grožus savās rokās - uzņemoties atbildību par savu veselību.

Cilvēkam ir jādod iespēja izvēlēties - tradicionāli vai alternatīvi- un tai ir jābūt tikai un vienīgi viņa paša izvēlei, nevis valsts institūciju lēmumam. Es ticu, ka tikai mēs visi kopā varam mainīt lietu kārtību arī šajā valstī un izveidot progresīvu darbības modeli terapeitiem ar ārzemju sertifikātiem, lai sniegtu šo iespēju - izvēlēties alternatīvu ceļu. Paldies, Silvija par Tavu darbu, tas ir neatsverams ieguldījums labākai Latvijai!

Ance Šternberga 23.04.2015

Tavs homeopātes darbs ir noderējis man un manai ģimenei. Esmu pateicīga Tev par iejūtību un uzmanību konsultējot. Fiziskie simptomi ir mazinājušies un izzuduši. Tavs atbalsts dvēseles emocionālajos pārdzīvojos ir bijis ļoti svarīgs! Cilvēkiem, arī mums Latvijā, ir un jābūt pašiem atbildīgiem par savu veselību un attiecīgi mums ir un jābūt tiesībām pašiem izvēlēties sev piemērotāko speciālistu, lai savu veselību uzturētu kārtībā! Es uzticos Tavām Dublinas/Īrijas Homeopātijas skolā apgūtajām zināšanām!

                                                                                                                                                                                       Vija Sveikāte 20.04.2015

Es sirsnīgi ceru, ka tas ir sākums pārmaiņām šajā valstī - pārmaiņām uz labu. Nenolaist rokas - sistēma ir maināma. Varbūt lēnām, varbūt sāpīgi, bet ir maināma. Un kādam tas jādara. Kāpēc gan ne stiprajiem, labajiem, gudrajiem.  Es ticu, ka Tev izdosies!                               

                                                                                                                                                                        Līga Šīrona  FaceBook 11.04.2015

Latvija ir ne tikai ierobežojumu pilna, bet arī gudru un atbildīgu cilvēku zeme. Esmu droša, ka Silvijas Ābeles meklējumi  gan viņu, gan tos, kam vēl būs jāsaskaras ar līdzīgiem ierobežojumiem, novedīs pie tā, ka cilvēki sev panāks vēl vairāk izvēles, kā atveseļoties. It īpaši tie cilvēki, kuri drosmīgi uzņemas atbildību par savu veselību, nevis kā nolēmēti ieliek to medicīnas sistēmas "algoritmu" un "drošās statistikas" pārziņā.

                                                                                                                                                                       Laura Dennler FaceBook 11.04.2015

Es lasu Jūsu ziņu par notikušo un tiešām nevaru noticēt, kas ir noticis...
Jūs esat fantastisks cilvēks! Pasaule būtu daudz labāka, ka tādu cilvēku būtu vairāk! Pirms tiem trijiem gadiem, kad man likās dzīvē viss ir apgriezies otrādi, kad man likās, ka stāvu bezdibeņa malā, un visi teica ''lec'', Jūs bijāt vienīgā, kas man padeva roku un izglāba no lekšanas. Man tas bija un ir svarīgi, ka jutu no Jums tik lielu interesi un atbalstu. Vienmēr pēc tikšanās ar Jums manī bija tāda miera sajūta un ticība labajam. Es ļoti, ļoti ceru, ka šis notikums neapstādinās vēlmi palīdzēt cilvēkiem, un cilvēkiem vēlmi sargāt savu veselību un izvēlēties to, kas veselību negrauj, bet var palīdzēt. Un tas ir tik liels darbs, ko esat izdarījusi un dariet, ne katrs to spēj!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Lāsma B.   13.04.2015

Liels paldies, ka Jūs esat! Paldies, ka dalāties ar savām zināšanām un pieredzi! Nenolaidiet rokas, tik uz priekšu! 

                                                                                                                                                                Inga Razumovska FaceBook 12.04.2015

Gribu pateikt, LIELU PALDIES TEV par Curantur.lv mājas lapu ... Tu atbalsti cilvēkus, dodot viņiem zināšanas par VELTI ... jo citi šo informāciju paglabā pie sevis un tad dod konsultācijās un par to prasa naudu ... protams, ka VAR JUST, ka TEVI patiesi interesē CILVĒKU LIKTENIS, VESELĪBA un DOD daudz vairāk nekā varbūt SAŅEM atpakaļ. Kaut pēdējā laikā neesmu bijusi uz konsultācijām, es REGULĀRU apskatu JŪSU mājas lapu ... tā man ir kā ROKASGRĀMATA, pēc kuras es vados, rūpējoties par savu bērnu veselību ... ja uzzinu par kādām zālēm vai metodēm, apskatos - ko interesanti Silvija par to saka? Tu esi mana autoritāte!

                                                                                                                                                                          Ligita Kūle FaceBook 14.04.2015

Tikai nepadodies, nepazūdi - tu devi cerību. Pēc vizītes pie tevis man pirmo reizi dzīvē gribējās no tiesas smaidīt un apzināties, ka mūsu situācija ir labojama. Mēs esam ar tevi. Varbūt ir tomēr iespējas konsultēt cilvēkus arī Latvijā.

                                                                                                                                                                     Sandra Spudiņa FaceBook 11.04.2015

Es domāju, ka tā ir katra paša izvēle, kuru palīdzību sev saņemt, un ja es izvēlos iet pie konkrētā speciālista, tā ir mana atbildība. Skumji, ka atkal kādam ir patraucējis cilvēks, kurš ar savām zināšanām var palīdzēt.   

                                                                                                                                                                         Eva Viļķina FaceBook 13.04.2015

Piekrītu curantur.lv - Silvija Ābele un varu piebilst, ka LV patiešām ir jādomā, kā palīdzēt cilvēkiem, kam ir konkrēta diagnoze, bet valsts vadlīnijās noteiktā ārstniecība nepalīdz. Šajā gadījumā, nonākot veselības aprūpes iestādē, dzirdams tikai viens:
- Jūs nelietojat zāles? 
- Jā, nelietoju, jo man no tām sliktāk. Man sāp!
- Atbilde: tā nevar būt!

KO DARĪT? KĀDS IR RISINĀJUMS?KAM PRASĪT PADOMU?                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Dace Laukmane FaceBook 11.04.2015

Silvija! Ja viņiem ir tāda reakcija uz Jūsu praksi, tas nozīme ka Jūs esat uz pareiza ceļa! Es teiktu, ka viņiem ir izmisums no tā, ka nekas jau no tās vecās sistēmas nestrādā, bet Jūs esat tas Cilvēks, kas vēl uzdrošinājies atvērt jaunu ceļu, parādīt gaismu, palīdzēt citiem iziet no tumsas, (tā tas taču ir bijis arī ar Hanemanu…), kas tām visām instancēm ir izdevīga - lai cilvēki paliktu neziņā un būtu vairāk kontrolējami. Lūdzu turieties un ticiet, ka viss uz labu! Viņi to dara tāpēc, ka zaudē savu spēku, viņiem nekas neatliek, kā tikai piespiest ar formalitātēm. Bet viņi jau zaudē un drīz visu pazaudēs, jo Mēs Jūsu pusē. Un atpakaļ ceļa nav, tikai uz priekšu! The Truth will make us free!

                                                                                                                                                           Sibilla Mirralinga FaceBook 11.04.2015

Viena no visiedvesmojošākajām sievietēm, ko man ir tas gods pazīt. Silvija, tu esi "zelta standarts" visiem darbiem un iesāktajiem ceļiem uz augstākajiem mērķiem. Paldies!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Uģis Daņiļēvičs FaceBook  11.04.2015

Man patiesi žēl, ka darot darbu , kas dod cerību citiem un kam ir rezultāti, tev nācās izdzīvot to , par ko raksti. Mēs dzīvojam laikā, kad pasaulē valda nauda visās jomās, t. sk.,medicīnā, netaisnība iet vairumā un tāpēc mīlestība daudzos izzudīs. Turi drošu prātu un esi stipra, dari savu darbu no sirds un atlīdzība nāks. Es tikai varu iedomāties, cik liels gandarījums ir par katru gadījumu , kam ir labs rezultāts.  Es pārsūtu tavu mājas lapu draugiem un paziņām, jo tajā tiešām ir daudz informācijas, kas liek domāt un arī padomi. Tas, ko Tu dari, ir vajadzīgs.                                                                                                                                                                                                                                                                            Ilze V. 12.04.2015

Esmu pateicīga par Jūsu veidoto mājaslapu, ko atradu pavisam nejauši, meklējot informāciju par vairogdziedzeri. Pirms gada man atklāja autoimūno saslimšanu un palēninātu vairogdziedzeri, un toreiz ārsts tikai ironiski noteica - to atklāj katrai trešajai sievietei, neko nevar darīt, būs jādzer zāles. Pagaidām rādītāji vēl ir normā, un uz zālēm neesmu uzsēdināta, bet saprotu, ka tas ir tikai laika jautājums, jo antivielu skaits palielinās, bet pārējie rādītāji krīt. Un kad nu nebiju mierā ar ārstu skopo informāciju ar pliku "vēlāk būs jādzer tabletītes", sāku rakties internetā, atradu Jūsu lapu, atradu informāciju par to, kā uzturs var mainīt manu situāciju, un es nesapratu, kāpēc neviens ārsts ne mazākā vārdiņa nav bildis par to, ka varu censties sevi glābt ar dzīvesveida, uztura maiņu.

Ļoti meklēju kādu atbalsta punktu, kādu, kas saprot vairāk no šī visa un palīdzētu ieviest skaidrību. Zinu, ka neesat mediķis, bet to arī nemeklēju. Pie ārstiem esmu bijusi, taču viņu vienīgais piedāvātais zāļu variants mani nenomierina. Jūsu lapa internetā ir nenovērtējams darbs, ja tās nebūtu, tad manā gadījumā ārstu piedāvāto "katru dienu pa tabletītei"  būtu pieņēmusi kā vienīgo variantu.

                                                                                                                                                                                             A. J. 16.04.2015

Silvija! Tu esi cīnītāja! Un, iespējams tieši Tev ir dota šī IESPĒJA - mainīt likumdošanu, kas nekalpo cilvēkiem, bet burtam. Varbūt ne mainīt, bet apiet, atrast kādu citu aci adatā. Noteikti IR atrisinājums!

                                                                                                                                                                          Iveta Daugule FaceBook 11.04.2015

Jo lielāka pretestība/spiediens no ārpuses, jo tas patiešām ir lielāks pierādījums tam, ka tas, ko Tu dari, ir un būs ļoti, ļoti liela nozīme! Tikai zināmām enerģijām ir ļoti nevēlams tas, ko dari, jo Tu palīdzi atmosties cilvēkiem no lielā murga (strupceļa), kur ved tradicionālā medicīna (kas sevi jau labi sen ir izsmēlusi). Nemaz nerunāsim par to, ka patiesībā visai medicīnas sistēmai ir ļoti izdevīgi tas, ka tik daudzi cilvēki slimo ar vēzi (un patiesībā šodien iedomājos - vai tiešām cilvēki nomirst no vēža vai arī patiesībā no ārstēšanās no vēža???) Cik tas ir viss gudri izdomāts - lai kāds varētu pelnīt milzu naudu, jo ir tik viegli manipulēt ar cilvēkiem, kas baidās (baidās saslimt, baidās no sāpēm, baidās nomirt utt)... Baidās iepazīt paši savu ķermeni... Baidās uzticēties tam, ka patiesībā paši vislabāk pārzina savu ķermeni, zina, kas tam vislabāk vajadzīgs un der... Jo ķermenis ir tikai mūsu instruments, mūsu dvēseles mājas - tas ir ļoti paklausīgs un paļāvīgs, jo klausa pilnīgi visam, ko tam liekam (un pat neliekam), tas tikai atspoguļo ārēji mūsu iekšējo pasauli - atliek tam tikai noticēt! 

Kad cilvēki to vispār aptvers, tad jau arī pirmais solis pretī brīvībai būs sperts. Principā cilvēki mežonīgās bailēs par to, ka kaut kāds svešinieks (vīruss, vēzis utt.) ir ieperinājies viņa ķermenī, no kura steidzami jāatbrīvojas (jo "manī taču dzīvo briesmonis"!!!), sevi uzliek uz paplātes priekšā pilnīgi svešiem cilvēkiem un ļauj sevi uzšķērst, ļauj grūst iekšā visādus mēslus, cerībā, ka varbūt tam svešajam īstenībā interesē kaut centimetrs no sava ķermeņa... Tā vietā, lai sāktu uzdot jautājumus, meklēt cēloņus un domāt... un izmainīt attieksmi, kas arī novedīs tuvāk pie sevis, savas patiesās būtības, kas ļaus ieraudzīt, ka mēs katrs esam unikāli indivīdi un tas, kas der vienam, pilnīgi noteikti nederēs citam!!! To tradicionālā medicīna nekad neatzīs!!! Un vispār - baidīties diemžēl ir cilvēka dabā, jo tad atliek tikai klausīt un tad ir itin viegli atrast vainīgo!!! Tāpēc jau daudzi cilvēki neizvēlas iet grūtāko ceļu, jo vieglāk ir kādu citu vainot, nevis savu attieksmi...

Jo principā stāsts ir par to, ka tradicionālā medicīna ir viens liels monstrs, kur visiem nepietiek naudas, vai arī atsevišķi subjekti paliek arvien mantrausīgāki, tad nu šie pieiet radoši - kā vairāk nopelnīt! Just business! Un patiesībā jau skumji... Jo sistēmai mēs esam tikai peļņas gūšanas avots... un beigās sauss cipars statistikā... Jo principā jau tradicionālai medicīnai nav izdevīgi veseli cilvēki... jo tie nenesīs peļņu, bet zaudējumus...

                                                                                                                                                                       Ilona Abzulēna FaceBook 10.04.2015

Pirms nepilna gada iepazinos ar Silviju Ābeli - viņa dara fantastisku darbu, palīdzot cilvēkiem atrast veidu, kā atveseļoties arī tad, ja ir uzstādīta šķietami bezcerīga diagnoze. Diemžēl Latvijas likumdošana liedz viņai darboties Latvijā. Silvija, turies, es ticu, ka Tev izdosies šo situāciju atrisināt Tev vislabākajā veidā.                                                                                                                                                                     

                                                                                                                                                              Astra Lejstrauta FaceBook 11.04.2015

Vēlu spēku, vienotību, izturību un laikam arī veiksmi visiem tiem cilvēkiem, kas spēj stāvēt pretī lielajai mašinērijai. Lai pietiek spēka ienest šajā telpā jaunas vēsmas, vismaz tik daudz, lai ir informācija un attiecīgi izvēles brīvība!  Paldies, Silvija, par to, ko Tu dari. Tu esi viena no gaismas nesējiem šajā pustumsā!                                                                                                                                                                                             

                                                                                                                                                                            Lita Saliņa  FaceBook 11.04.2015

Silvija, turieties! Ticu Jums un Jūsu darbam, un galvenais, ka ir ari augļi - mazais bērns ir savos 6 mēnešos jau reizes 4 slimojis, bet veiksmīgi esmu ar visu tikusi galā, tāpat arī ar lielo bērnu tagad pāreju uz homeopātijas metodēm. Pati darbojos ar Jūsu ieteikumiem un tiešām lielākoties viss lieliski strādā. Turpiniet iesākto!                                                                                                                                                                                

                                                                                                                                                                                              Ieva A. 12.04.2015

Ļoti profesionāla un atbildīga pieeja darbam, piemēram, anamnēzes anketa par veselību, ko var aizpildīt vairākas dienas pirms pašas konsultācijas, tādējādi gan klients, gan homeopāts ir sagatavojies konsultācijai. Ieteiktu šo pieeju īstenot visiem ārstiem, gan neirologiem, gan psihiatriem, gan psihologiem utt., ļoti progresīva un atbildīga pieeja, tiešām. Jo uztraukumā mazā laika sprīdī (parasti ārstu konsultācijas ir apm.30.min.) klients var piemirst un nepateikt visu par slimības izpausmēm un ārsts nepajautāt visu un neizstāstīt klientam visu, kas attiecas uz slimības diagnosticēšanu... Kā arī Silvijas konsultācija ir patiešām individuāla, nevis vispārīga, jo vērsta uz klienta vispusīgu veselības stāvokļa izzināšanu, saprašanu, nevis standartizētu pieeju, kur visiem, ar dažiem līdzīgiem simptomiem, neizzinot pilnu slimības cēloņu spektru, piemēro vienu un to pašu universālu ārstēšanas veidu, piemēram, pēc personīgās pieredzes un sarunām ar mammām, kuru bērniem EEG ir uzrādījusi smadzeņu frekvenču paaugstinātu aktivitāti, pielieto medikamentu Depakine Chrono, bērnam nenozīmējot papildus izmeklēšanu, lai saprastu paaugstinātās smadzeņu aktivitātes iemeslu. Tātad, uzskatu, ka slimības cēloņu noskaidrošana (kas izraisa saslimšanu; kur organismā kaut kas funkcionē nepilnīgi; kas izraisa konkrēta orgāna saslimšanu?) ir pamatu pamats, lai veiktu atbilstošu individuāli nozīmētu medicīnisko intervenci... diemžēl, esmu saskārusies, ka ārsti tam nepievērš pienācīgu uzmanību un tā ir joma, kura medicīnā ir noteikti jāpilnveido.
Silvija, Tu esi progresīva un cilvēkiem vajadzīga, arī manai ģimenei! 

                                                                                                                                                                                     Ligita Kūle 14.04.2015

Izlasīju Jūsu dvēseles sāpi un sajutos diezgan draņķīgi.Tas tādēļ, ka pati esmu meklējusi alternatīvas, lai palīdzētu sev un citiem, kuri cieš no kādām veselības problēmām, jo tradicionālā medicīna nav spējusi sniegt atbildes uz maniem jautājumiem. Mani tracina nejēdzības, kuras notiek LV medicīnas lauciņā. Sajutos gandarīta par Jums, jo Jums rūp cilvēki!!! Izturību, sirdsgudrību un veiksmi visā!!! Patiesā cieņā, 

                                                                                                                                                                      Solveiga Pētersone 16.04.2015