Vēzis un Ketogēnā diēta
Lasi te par Vēzi un Gersona terapiju
2014. gada pavasarī interneta vidē cilvēkus uzrunāja un tikko sociālajos tīklos vēlreiz atbalsojās stāsts, kā Sieviete ar Ketogēnās diētas palīdzību un bez ķīmijterapijas uzveic smadzeņu audzēju. Tiesa, audzējs vēl ir turpat, taču lielumā tas vairs neaug. Un pati Alix saka, ka arī viņa ir tā pati, viņa turpina dzīvot, tikai tagad viņa zin savu smago diagnozi. Un tas viņas dzīvē ieviesis daudz izmaiņu. Šis brīnumainais stāsts lai ir kā atgādinājums tiem, kas vēl netic, ka slimība, tāpat kā veselība katru dienu ir Tavā šķīvī. Un ar katru karoti ēdiena Tu vai nu savu organismu atveseļo, vai vairo slimību. Izvēle ir Tavās rokās (tiešā un pārnestā nozīmē). Lasi par Alix pieredzi viņas blogā.
Alix Hayden jau gadu ievēro Ketogēno diētu (ļoti zems ogļhidrātu daudzums, daudz tauku, nedaudz olbaltumvielu), kas vēža šūnām nozīmē piespiedu badu. Jo visas organisma šūnas var izmantot gan glikozi (kas organismā rodas no ogļhidrātiem), gan taukus, taču vēža šūnas aug un barojas tikai ar cukuru (glikozi), bet nevar izdzīvot no ketonu savienojumiem. Tātad, ierobežojot ogļhidrātus (organismā rodas mazāk glikozes), vēža šūnas tiek badinātas. Tā rezultātā organismā mazinās iekaisuma procesi, kā arī cukura līmeņa un insulīna koncentrācija asinīs. Šī pieeja var palīdzēt daudzu hronisku slimību gadījumā, un, kā apgalvo Dr Thomas Seyfried, ketogēnā diēta pārspēj ķīmijterapiju gandrīz jebkura audzēja gadījumā.
Klausies Dr Mercola interviju ar vēža pētnieku D'Agostino par Ketogēno diētu
Stephanie Person savā mājas lapā www.stephanieperson.com stāsta, ka ar Ketogēno diētu izārstējusi savu mammu no vēža un palīdzējusi vēl 84 cilvēkiem, pati jau 4 gadus piekopj šādu dzīvesveidu. Stephanie mājas lapā atradīsi arī atļautos produktus Lasi te.
Kas ir Ketogēnā diēta
Ketogēnā diēta ir Uztura programma, kas iesaka samazināt dienā uzņemto ogļhidrātu daudzumu līdz nieka 50 gramiem. Bez tam ogļhidrātiem jānāk ne jau no makaroniem vai Hamburgera, bet no zaļajiem dārzeņiem, kas bagāti ar šķiedrām. Visi ēdieni ar lielāku ogļhidrātu saturu no ēdienkartes jāizslēdz, lai organisms spētu sasniegt Ketozi.