Pubertāte
Izplaucēt sevī sievišķību

Te būs meiteņu sarunas par meiteņu lietām

Bet diemžēl, šobrīd pasaule ir tā izveidota, ka man jārunā arī par briesmām un riskiem. 


Vēstule meitai 18. dzimšanas dienā 16.02.2017


Mana mīļā „Pučīte" un smaidīgā „Petit Coeur (mazā sirsniņa – franču val.), 

Šo vēstuli domās auklēju teju veselu gadu ar domu Tev to uzdāvināt tieši 18. dzimšanas dienā. Bet tagad, kad priekšā balta lapa un līdz Tavai pilngadībai vairs skaitītas dienas, vārdi aizmaldās domu un atmiņu labirintos un iesprūst starp klaviatūras taustiņiem. Jo prāts saprot, bet sirds atsakās ticēt, ka Tu, reiz mūsu mazā Čabatiņa, tūlīt, tūlīt būsi pieaugusi.

Un tomēr es mēģinu. Turot sirdī sažņaugtu viegli skumīgu prieku, ļauju pirkstiem lēnām slīdēt pār burtiem. Lai pateiktu dažas domas, ko gribētu, lai Tu spēj paņemt līdzi savā dzīvē.

Lasi vēstuli te

Tev ir iespēja paust savu Nē Gardasil HPV vakcīnai 3.01.2015

No Gardasil HPV vakcīnas mirušas jau 180 meitenes (dati uz 2014. gada oktobri), tūkstošiem sakropļotas, iespējams, uz mūžu. Bet ar to peļņu alkstošajam pasaules Farmācijas Gigantam nepietiek. Hm, kā varētu pārdot vēl vairāk vakcīnu? Ilgi nebija jādomā - vai zināji, ka Big Pharma plāni ir samazināt Gardasil vakcīnas vecumu meitenēm no 12 uz 9 gadiem, un vakcinēt arī zēnus? Tikko  (10 dec 2014) FDA ir apstiprinājusi vakcīnu Gardasil 9 ASV. Cik jaunu cilvēku dzīvības un uz mūžu sabojāta veselība ir vajadzīgi, lai šis neprāts apstātos?

Tev ir iespēja paust savu Nē Gardasil vakcīnai

http://petition.ipsn.eu/papillomavirus.php - šo franču ārsta Henri Joyeux video uzsaukumu klausies, ja labi saproti franciski

Petīcijas angļu teksts šeit  http://sanevax.org/french-petition-hpv-vaccines/


Vai vakcinēties pret dzemdes kakla vēzi?

Lasi zemāk par Gardasil vakcīnas riskiem Tavai veselībai. Farmācijas industrija nākusi klajā ar kārtējo vakcīnu Gardasil (Latvijā Silgard), kas šoreiz paredzēta pusaudžu meitenēm, lai it kā viņas pasargātu no nākotnē iespējamā dzemdes kakla vēža. Lasi zemāk, kā ir patiesībā.Filma The Vaccinated Girls – Sick and Betrayed

Vakcinētās meitenes - slimas un apmuļķotas 

Skaties dokumentālo filmu šeit 

Un atkal GARDASIL. Vai par cilvēku veselību patiesi domājošā pasaules daļa spēs apturēt šo murgu?  Kas mums jādara, lai apturētu šo vājprātu? 

Vai tiešām tās ir apzinātas "rūpes" par pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanu? Līdz šim domāju, ka šī tēma figurē tikai fantastikas filmās. Diemžēl, realitāte ir daudz skarbāka par kino... Vai un kā varam to ietekmēt? Jā - 100x pārdomājot riskus, pirms nolem vakcinēt savu pusaudzi meitu. Ja lasītāja esi Tu pati, jaunā meitene, tad parādi šo lapu saviem vecākiem. Tā ir Tava veselība un Tava nākotne, kas tiek likta uz spēles...


Filma Sacrificial Virgins

Šeit filmas Sacrificial Virgins abas daļas


https://www.youtube.com/watch?v=KAzcMHaBvLs

Preses relīze par filmas I daļu

https://www.youtube.com/watch?v=GQruoHLG4NE&feature=youtu.be

Preses relīze par filmas II daļu. Filma ieguvusi speciālo žūrijas balvu Queens World Film Festival, New YorkBaisie skaitļi

Tabulas ar šokējošajiem skaitļiem no www.sanevax.org

   

   Tabula no http://www.australiannationalreview.com/lead-developer-hpv-vaccines-clean-warns-parents-young-girls-giant-deadly-scam/ 

Tajā parādītas Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) sistēmā (ASV) ziņotās sekas pēc HPV4 Gardasil un HPV2 Cervarix vakcīnas līdz 2012. gada 13. novembrim. Tiek lēsts, ka tikai 1-10% gadījumu tiek ziņoti un tiek pieņemti statistikai.


 TV3 HPV Documentary 141215

Skaties dokumentālo filmu par Īrijas meiteņu veselības problēmām pēc Gardasil vakcīnas

Vai šis ir Gardasil vakcīnas beigu sākums? Cerēsim, ka veselais saprāts un patiesas rūpes par meiteņu veselību tomēr ņems virsrokuGardasil - Īrijas politikas karstais kartupelis 19.03.2016

Lasi, kā mammai meitenei, kurai Gardasil sabojājusi veselību, cīnās līdz Īrijas Augstākajai tiesai, lai panāktu atzīšanu, ka vainīga tieši vakcīna. Juridiski izrādās, ka katra konkrētā EU valsts nemaz nevarot tiesāt lietu par vakcīnu, kuru licencējusi un lietot atļāvusi European Medicines Agency.

Politiķi un valdības dabū peļņas procentus no vakcīnu ražotāja, savukārt, juristi, sapinušies paši savā likumdošanā, nevarībā padodas EU noteikumu priekšā. Tikmēr konkrētas meitenes veselības problēmas nevienu neinteresē. Un kā redzam, panākt taisnību ir praktiski neiespējami.

Lasi Gardasil blaknes šeit 

Statistiku par komplikācijām pēc HPV vakcīnas lasi šeit http://sanevax.org/ un tepat augstāk

Lasi, domā un pārdomā 7x, pirms pieņem lēmumu attiecībā uz HPV vakcīnu savai meitai (vai piekrīti vakcīnai, ja lasītāja esi Tu). Un atmet ilūziju, ka kādu seku vai komplikāciju gadījumā Kāds par to atbildēs. Jo arī Latvijas likumdošana, tāpat kā Īrijas gadījumā, būs spiesta klausīt EU Veselības Aģentūrai. Un cik ziņojumu par komplikācijām pēc HPV vakcīnas iesniegti Latvijā? Un kur šādu statistiku var izlasīt?


Pētījumus par Gardasil blakusefektiem nepublicē 26.03.2016

Kad pētījumi neapstiprina farmācijas kompānijām vēlamo rezultātu, tos gluži vienkārši nepublicē. Kam nauda, tam vara. Tāda ir virtuves puse. To būtu vērts ielāgot cilvēkiem, kam zinātnes un pētījumu piesaukšana ir kā apsēstība. Tas neattiecas uz visiem pētījumiem, bet uz lielu (lielāko?) daļu gan. 
Tā lasi šajā rakstā, kā pētījumā pēc Gardasil HPV vakcīnas pelēm novēroja depresiju, uztraukumu, atmiņas un uzvedības traucējumus, bet rakstu nepublicēja, lai gan tas iepriekš bija akceptēts publicēšanai. Par iemeslu minot, ka pētījuma metodoloģija nav bijusi optimāla. 
Tikmēr VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System, ASV) ir dati par 213 meitenēm, kas pēc HPV vakcīnas iestājusies menopauze. Bet kopā VAERS varam atrast 43 318 ziņojumus par dažādām reakcijām pēc HPV vakcīnām. 

Skaties video, kurā par savu pieredzi - sabojāto veselību pēc HPV vakcīnas stāsta Brittney (23 gadi filmēšanas brīdī, 2009. gadā)


Video https://www.youtube.com/watch?v=0gCVCP8BFrUBet mēs tiksim arī līdz foršajām sarunām, vai ne?


Lai kosmētika nekaitē

Te klausies, cik daudz slikta Tavam organismam var nodarīt kosmētika, ko Tu lieto ikdienā. 

Sievietes dienā uz sava ķermeņa uzliek vidēji 168 ķīmiskus savienojumus
Mīļā, domā, ko dari, pirms ir par vēlu.

Un te lasi, kāda ir alternatīva, ko piedāvāju es ar savu pieredzi

1. Kad mazāk ir vairāk
2. Mani noslēpumi skaistumam

  • Pērc, izmēģini un mācies, un gatavo pati dabisku kosmētiku 

www.calendula.lv

www.BBfactory.lv