Homeoprofilakse - alternatīva vakcinācijai


Šeit pamazām krāsies materiāli par Homeoprofilaksi

Homeoprofilakse IR dabiska alternatīva vakcinācijai, tā ar labām sekmēm lietota jau vairāk kā 200 gadus infekcijas slimību profilaksei. Mūsdienās viens no zināmākajiem homeopātiem, kas strādā ar Homeoprofilaksi, ir Isaac Golden (ND, PhD, DHom), un aktīvi māca par Homeoprofilaksi citiem. Grāmatas par dabiskām alternatīvām vakcinācijai vari atrast šeit.

Homeoprofilakse praktiski ir no slimību mikroorganismiem pagatavotu homeopātisko preparātu (tos sauc par nozodēm) došana bērnam vai pieaugušajam pēc noteiktas shēmas ar mērķi iepazīstināt viņa organismu ar slimības procesu un stimulēt organisma reakciju tikt galā ar iespējamo slimību. Nozodes nesatur ne vakcīnās izmantotos toksiskos komponentus, ne arī rada organismā antivielas. Nozodes būtībā ir slimības enerģija, kas spēj stimulēt atbilstošu imunoloģisku reakciju uz slimību, un, to lietojot pēc homeopāta norādījumiem, organisms iemācās gan saslimt, gan atveseļoties. 

Gan tieši Homeoprofilakse<, gan Homeopātija plašākā nozīmē ir lieliska, dabiska alternatīva iespēja palīdzēt mazulim būt veselam. 


http://www.hpworldwidechoice.com/

Attēls no http://www.hpworldwidechoice.com/

Grāmatas

  

Grāmatu vāku foto no www.amazon.co.uk

 

Raksti

 

Mājas lapas


Vai alternatīva vakcīnām? 

Dr Pāvels Naumovs, Mans Mazais, Maijs 2016, raksta pirmā daļa

Dr Pāvels Naumovs, Mans Mazais, Maijs 2016, raksta otrā daļaTurpmāk vēl